انتشار اندروید مارشمالو برای گلکسی A5 Active

انتشار اندروید مارشمالو برای گلکسی A5 Active

سامسونگ ششمین نسخه از سیستم عامل محبوب و متن بار اندروید را برای گلکسی A5 Active عرضه کرده است. در ادامه ی خبر با تکفارس همراه باشید.

در حالی که گوگل اندروید 7 را در اوایل این هفته برای دستگاه های اندرویدی منتشر کرد برخی دستگاه ها شانس این را پیدا کرده اند که به اندروید 6 به روز رسانی شوند و گلکسی A5 Active یکی از این گوشی های خوش شانس است. شرکت ارتباطی AT&T هم اکنون اندروید 6 را برای گوشی گلکسی A5 Active در ایالات متحده منتشر کرده است. نسخه ی قبلی نرم افزاری این گوشی یعنی اندروید Lollipop 5.1.1 حدود 10 ماه پیش برای این گوشی عرضه شده بود.

این به روز رسانی با نام MMB29M.G870AUCU2DPH2 عرضه شده است و حدود 900 مگابایت نیز حجم دارد. این به روز رسانی از هم اکنون قابل دریافت است و علاوه بر اندروید 6.0 مارش مالو تماس وای فای, تماس ویدئویی و آخرین نسخه ی به روز رسانی امنیتی یعنی به روز رسانی ماه آگوست 2016 را برای گلکسی A5 Active به همراه دارد.

لیست تغییرات به شرح زیر هستند:

اندروید 6 یا مارش مالو

تماس وای فای

تماس ویدئویی

افزایش امنیتی گوشی اندرویدی

نظر شما درباره ی این به روز رسانی چیست؟ سیاست های سامسونگ در عرضه ی نسخه های قدیمی سیستم عامل اندروید برای گوشی های قدیمی را چگونه ارزیابی می کنید؟! نظرات خود را با ما به اشتراک بگذراید.

منبع:sammobile.com

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته