سامسونگ برنامه تعویض گوشی های نوت 7 در آمریکا را اعلام کرد

سامسونگ برنامه تعویض گوشی های نوت 7 در آمریکا را اعلام کرد

همانگونه که به احتمال زیاد اکثر شما می دانید شرکت سامسونگ اعلام کرد که فروش و ارسال گوشی های نوت 7 خود را به دلیل مشکل باتری آن ها متوقف کرده است.  به گفته سامسونگ 35 نمونه از گوشی های نوت 7 که مشکل داشتند توسط مشتری ها گزارش شده است، اما تنها 24 عدد از یک میلیون نوت 7 با این مشکل رو به رو شده اند.  با همه ی این اوصاف این شرکت کره ای اعلام کرد که قصد دارد به طور داوطلبانه همه ی گوشی های فروخته شده ی نوت 7 را برای دارندگان آن ها در هفته ی جاری تعویض کند.

به دلیل اینکه کشور آمریکا اولین بازاری بود که این گوشی وارد آن شد سامسونگ اعلام کرد که برنامه ی تعویض این گوشی ها در هفته ی جاری در این کشور آغاز می شود.

” سامسونگ یک رویکرد فعال را برای تعویض گوشی های نوت 7 برای مشتریان خود در پیش گرفته است. ما مشتریان خود را با برنامه ی تعویض محصولات برای تعویض گوشی های نوت 7 خود تشویق می کنیم. امنیت و رضایت مشتریان، بالاترین اولویت شرکت سامسونگ است.” Tim Baxter رئیس بخش الکترونیک سامسونگ در آمریکا.

اگر شما هم یک گوشی نوت 7 دارید، این ها چیزهایی است که برنامه ی تعویض محصولات آمریکا به شما پیشنهاد می دهد:

  • تعویض گوشی نوت 7 شما با یک نمونه ی تازه و جدید( از این هفته یعنی 5 سپتامبر آغاز می شود).
  • تعویض گوشی نوت 7 شما با یک گوشی گلکسی S7 و یا S7 Edge بازگرداندن مبلغ ما به تفاوت این گوشی ها با گوشی نوت 7.

علاوه بر این ها سامسونگ یک کارت هدیه 25 دلاری و یا پول نقد به تمام مشتریانی که گوشی های خانواده S7 و یا نوت 7 را در برنامه ی تعویض دستگاه های سامسونگ را خریداری کرده اند می دهد.

برای استفاده از برنامه ی تعویض اعلام شده توسط شرکت سامسونگ صاحبان گوشی های گلکسی نوت 7 در آمریکا باید با خرده فروشی های که از آن جا گوشی های خود را خریداری کرده اند یا تماس حاصل کنند و یا حضوری ملاقات کنند.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای