50 درصد کاربران کنونی آیفون قصد خرید آیفون 7 را دارند و 19 درصد آن ها می خواهند به گوشی های سامسونگ سوئیچ کنند

50 درصد کاربران کنونی آیفون قصد خرید آیفون 7 را دارند و 19 درصد آن ها می خواهند به گوشی های سامسونگ سوئیچ کنند

یک نظرسنجی تازه توسط شرکت بیمه Insurance2GO نشان می دهد که 50 درصد کاربران گوشی های آیفون قصد دارند تا گوشی خود را با یک گوشی آیفون 7 جایگزین کنند. این شرکت بیمه گزینه های مختلفی را در مقابل مشتریانی که در این نظرسنجی شرکت کردند قرار داده است. 1014 نفر از مردم که به نظر مردم بریتانیا هستند در این نظر سنجی شرکت کردند و نیمی از آن ها اعلام کردند که قصد خرید آیفون 7 را دارند و 19 درصد گفتند که قصد جایگزینی و ارتقا گوشی خود با یک گوشی ساخت شرکت سامسونگ را دارند. 8 درصد از این افراد هم اعلام کردند که قصد تغییر گوشی خود با یک گوشی غیر سامسونگی را دارند.

به طور کلی خیل عظیمی از صاحبان گوشی های آیفون قصد ارتقا گوشی خود با یک آیفون 7 یا قصد خرید گوشی ساخت شرکت دیگری را دارند. این نشان می دهد که تنها 23 درصد از دارندگان این گوشی ها قصد دارند گوشی های خود را نگه دارند. چرا؟ یکی از دلایل آن این است که مردم توان مالی برای تعویض گوشی خود را ندارند. دلیل دیگر برای عدم ارتقای گوشی ها این است که آیفون کنونی نیازهای این کاربران را برطرف می کند.

” بازار به نسبت سال های قبل به شدت رقابتی شده است اما این آنقدر هم عجیب نیست که ببینیم مردم هنوز به گوشی های آیفون وفادار مانده اند. ما باور داریم که آیفون هنوز هم سلطنت خود را حفظ کرده است و نوآوری ها و طراحی های منحصر به فرد باعث می شود که مردم دوباره و دوباره به محصولات اپل بازگردند.” Duncan Spencer مدیر عامل شرکت Insurance2GO.

این نظرسنجی در تاریخ 4 جولای 2016 انجام گرفته است که قبل از مراسم مهم معرفی گوشی سامسونگ گلکسی نوت 7 بوده است. همانگونه که احتمالا می دانید یک تصمیم مبنی بر توقف فروش و ارسال گوشی نوت 7 در روز 2 سپتامبر توسط شرکت سامسونگ گرفته شد. برخی از آن 19 درصدی که اعلام کردند قصد ارتقا گوشی آیفون کنونی خود با گوشی های ساخت سامسونگ را دارند احتمالا با شنیدن خبر آتش گرفتن این گوشی ها هنگام شارژ تصمیم متفاوتی بگیرند.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای