برند لومیا به طور کلی از فروشگاه آنلاین مایکروسافت در آمریکا ناپدید شد!

برند لومیا به طور کلی از فروشگاه آنلاین مایکروسافت در آمریکا ناپدید شد!

برند لومیا به طور کلی از فروشگاه آنلاین مایکروسافت در آمریکا ناپدید شد! در ادامه خبر همراه تک فارس باشید.
مایکروسافت به شکل مرموز و ساکتی برند لومیا (Lumia) را از بخش فهرست محصولات خود کنار گذاشته و بخش آموزشی (Educational) را جایگزین آن کرده است. البته خوشبختانه تمامی اطلاعاتی که در آن بخش وجود داشتند هنوز پاک نشده اند، و با کلیک کردن بر روی گزینه “ویندوز فون” در بخش “دستگاه ها” (Devices) در منوی پایینی صفحه اصلی قابل دسترسی هستند.هنوز مشخص نیست که دقیقاً چه زمانی این تغییر در فهرست محصولات مایکروسافت به وجود آمده، ولی حدس می زنیم که زمانی بین ۶ تا ۱۱ آگوست این اتفاق رخ داده باشد. البته بخش انگلستان وبسایت مایکروسافت هنوز گزینه “تمامی ویندوز فون ها” را در خود جای داده است.
ما هنوز نمی دانیم که این تغییر چه بر سر برند لومیا خواهد آورد، اما اگر قرار باشد شایعات قبلی به حقیقت بپیوندند، باید بگوییم که چیز خوبی در انتظار این برند نخواهد بود. این تغییر به وجود آمده و حذف برند لومیا از بخش آمریکای وبسایت مایکروسافت توسط چشمان تیزبین یکی از کاربران MSPower به نام Mark دیده شده و سپس گزارش شده است.
نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ آیا مایکروسافت قصد دارد تا آرام آرام برند لومیا را به طور کلی کنار بگذارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ بعد از ۳۰ سپتامبر گوشی گلکسی نوت ۷ را لغو خواهد کرد

سامسونگ بعد از ۳۰ سپتامبر گوشی گلکسی نوت