آیفون 6 یا مدل جدیدتر گوشی های آیفون را به رایگان، با آیفون 7 تعویض کنید

آیفون 6 یا مدل جدیدتر گوشی های آیفون را به رایگان، با آیفون 7 تعویض کنید

آیفون 6 یا مدل جدیدتر گوشی های آیفون را به رایگان، با آیفون 7 تعویض کنید! در ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

یک پیشنهاد جذاب و مناسب برای به دست آوردن آیفون 7 (iPhone 7) اپل تنها یک روز پس از معرفی را بر عهده تی موبایل (T – Mobile) بگذارید! اطلاعات بیشتر را در ادامه این خبر به شما خواهیم داد. در ابتدا، باید گفته شود که از آغاز روز نهم سپتامبر تمامی مشترکان می توانند آیفون 7 و آیفون 7 پلاس (iPhone 7 Plus) را از طریق این خرده فروشی پیش خرید کنند.

اگر حالا یکی از گوشی های آیفون 6، آیفون 6 پلاس، آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس را در اختیار دارید، می توانید با واگذاری آن به تی موبایل یک آیفون 7 مدل 32 گیگابایتی را بگیرید و وارد یک طرح 24 ماهه برای مبلغ 650 دلار شوید. به عبارت دیگر، با واگذاری گوشی خود به تی موبایل، یک آیفون 7 به رایگان دریافت کنید.

اگر هم یک مدل با حافظه بیشتر یا حتی یک آیفون 7 پلاس می خواهید، باید اندکی هم پول پرداخت کنید. و مدیر عامل تی موبایل یعنی جان لجر (John Legere) نیز امروز صبح با ارسال یک توئیت، تاکید کرد که اپل واچ 2 (Apple Watch 2) نیز از تاریخ 16 سپتامبر از طریق شعب مختلف این خرده فروشی قابل خریداری است. از همان روز هم آیفون 7 و آیفون 7 پلاس قابل خریداری است.

نظر شما در رابطه با این پیشنهاد وسوسه انگیز تی موبایل چیست؟ آیا این می تواند انگیزه خوبی برای دارندگان آیفون 6 باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با