اپ استور iMassage برای IOS 10 شامل استیکرهای سوپر ماریو است

اپ استور iMassage برای IOS 10 شامل استیکرهای سوپر ماریو است

در حالی که کمتر از 1 روز دیگر تا انتشار رسمی نسخه ی نهایی IOS 10 باقی مانده است، شرکت اپل اپلیکیشن فروشگاه iMassage جدید خود را برای بازی ها، استیکرها و اپلیکیشن هایی که می توانند با بروزرسانی نسخه جدید اپلیکیشن پیام رسان اپل کار کنند منتشر کرد. همانگونه که انتظار داشتیم این فروشگاه جدید تا حد زیادی به اپ استور شباهت دارد و می توان با فشردن آیکون آبی این اپلیکیشن که در سمت چپ باکس پیام در iMassage قرار دارد به آن دسترسی پیدا کرد.

افرادی که هم اکنون از نسخه ی بتای سیستم عامل IOS 10 استفاده می کنند همین حالا می توانند به فروشگاه جدید دسترسی داشته باشند و مجموعه ی استیکرهای مختلف را که شامل یک بسته استیکر ماریو ساخت نینتندو است بر روی گوشی خود نصب کنند. علاوه بر این، برنامه ها و بازی های جالبی نیز در این فروشگاه وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به Weather Channel، Open Table و بازی های مختلف پازل اشاره کرد. البته هنوز فروشگاه جدید اپل شلوغ و متنوع نیست، به طور حتم در ماه های آینده با استفاده بیشتر مردم از IOS 10 این اتفاق خواهد افتاد.

شرکت اپل قرار است در روز 13 سپتامبر حدود ساعت 10 صبح شروع به انتشار IOS 10 کند. برای مشاهده ی تغییرات کامل IOS 10 مقاله ی بررسی IOS 10 ما را بخوانید.

منبع : phoeArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای