گزارشات خبر از سفارش ۱۰۰ میلیونی اپل برای گوشی های آیفون جدید تا پایان سال ۲۰۱۶ می دهند

گزارشات خبر از سفارش ۱۰۰ میلیونی اپل برای گوشی های آیفون جدید تا پایان سال ۲۰۱۶ می دهند

بر اساس گزارش سایت DigiTimes ظاهرا اپل بر روی فروش ۱۰۰ میلیون نسخه از گوشی های آیفون ۷ تا پایان سال میلادی جاری حساب کرده است. این رقم بسیار بیشتر از پیشبینی های اولیه ی تامین کنندگان است، زیرا آن ها پیشبینی کرده بودند که اپل موفق به فروش ۸۵ میلیون گوشی آیفون تا پایان سال ۲۰۱۶ خواهد شد. به طور حتم شرکت اپل باید بر اساس تقاضاهای واقعی پاسخ دهد که این ارزیابی باید از اواسط ماه اکتبر انجام شده باشد.

در حالی که سفارش قطعات گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس از تخمین های قبلی بالاتر رفته است، سفارشات اولیه برای گوشی های جدید شرکت اپل ۱۵ تا ۲۵ درصد کمتر از سفارشات برای گوشی های سری ۶s در سال پیش است. با این حال هنوز هم از آیفون ۷ انتظار ظهور موفقیت را داریم زیرا چندین مدل این گوشی تنها سه روز بعد از شروع پیش فروش این گوشی ها به اتمام رسیدند. مدل هایی که به اتمام رسیده اند شامل رنگ مشکی براق آیفون ۷ و همه ی رنگ های گوشی آیفون ۷ پلاس است و این مدل ها در فروش حضوری که روز جمعه شروع می شود به دلیل تقاضای بالا فروخته نخواهند شد.

امیدواریم اپل بتواند تقاضا برای این گوشی ها را برای پیشگامی آیفون ۷ در یک دوران سخت تامین کند. بسیاری از افراد هنگام مراجعه برای خرید آنلاین مدل های مشکی براق آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس با تاخیر و یا ناموجود بودن از همان شروع پیش فروش این گوشی ها مواجه شدند. این موفقیت های زودهنگام ممکن است باعث شده باشد تا اپل گوشی های آیفون بیشتری سفارش دهد.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

۱۰ نکته و ترفند برای افزایش طول عمر باتری گوشی های آیفون ۷ و ۷ پلاس

آیا شما هم یکی از گوشی های آیفون