تیم تحقیقاتی برای آتش گرفتن جیپ با یک گوشی نوت 7 علت حادثه را ” نامشخص ” اعلام کرد

تیم تحقیقاتی برای آتش گرفتن جیپ با یک گوشی نوت 7 علت حادثه را ” نامشخص ” اعلام کرد

داستان مردی که ماشینش به وسیله ی یک گوشی نوت 7 که در حال شارژ به وسیله ی سیگار روشن کن بود آتش گرفت را به خاطر دارید؟ این چیزی بود که این شخص در آن زمان فکر و یا ادعا می کرد، اما آتش نشانی سن پترزبورگ علت این حادثه را در قسمت ” نامشخص ” دسته بندی کرده است. ” گزارش شده بود که یک دستگاه گوشی نوت 7 در لحظه ی انفجار در ماشین بوده است و این گوشی متهم شده است که ممکن است عامل این اتفاق باشد. ” این چیزی بود که آتش نشانی منطقه در روز دوشنبه به رسانه ها گفته بود. ” بعد از تحقیقات گسترده علتی برای این حادثه کشف نشد. “

جوک های زیادی در مورد کیفیت ساخت جیپ ساخته شد، اما به نظر می رسد که آتشی که باعث این اتفاق بود ممکن است عامل متفاوتی از علل همیشگی آتش گرفتن ماشین ها داشته باشد. یک حادثه مشابه که باعث آتش گرفتن یک وسیله ی نقلیه ی دیگر شده بود نیز مدتی پیش گزارش شده بود، در این حال هم گزارشی که مربوط به آتش سوزی گوشی نوت 7 بود که باعث سوختن یک پسر یچه ی 6 ساله شده بود اشتباه از آب در آمد.

در هر صورت، ممکن است که یک ماه پیش اپراتورها در آمریکا گوشی های نوت 7 خود را که در انبار داشتند با گوشی هایی که همه ی تست های لازم FCC را گذرانده باشند جایگزین کرده باشند، اما اگر شما یکی از آن ها را از فروشندگان شخص ثالث خریداری کرده اید ممکن است که باید هرچه سریع تر گوشی خود را تعویض کنید.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای