گوشی سامسونگ گلکسی S7 Edge با اندروید 7.0 نوقا تست شد

گوشی سامسونگ گلکسی S7 Edge با اندروید 7.0 نوقا تست شد

گوشی سامسونگ گلکسی S7 Edge با اندروید 7.0 نوقا تست شد. ما از کجا خبر داریم؟ یک تست Geekbench فاش کرد که اخیرا یک گوشی SM-G935F که ما آن را با گلکسی S7 Edge می شناسیم همراه با سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا تست شد. این گوشی همراه با نسخه ی 6.0.1 اندروید در تست تک هسته امتیاز 1000 تا 1900 را بدست آورد و در تست چند هسته امتیاز 4200 تا 5300 را کسب کرد. این گوشی با اندروید 7.0 نوقا در تست های تک و چند هسته به ترتیب امتیازهای 2016 و 5587 را که بسیار خوب است را بدست آورده است.

نسخه ای از این گوشی که در این تست بنچمارک شرکت کرده است مدل آمریکا نیست که می توان آن را از آن جا که پردازنده ی این گوشی Exynos 8890 بود فهمید. این پردازنده یک پردازنده ی 8 هسته ای است. تنها مدل های موجود در کشور چین و آمریکا دارای پردازنده ی اسنپ دراگون 820 هستند که یک پردازنده ی 4 هسته ای به حساب می آید.

همانگونه که اشاره کردیم گوشی گلکسی S7 Edge اکنون دارای نسخه ی 6.0.1 اندروید است. تنها به دلیل اینکه یک تست بنچمارک Geekbench نشان داده است که یک اندروید 7.0 نوقا بر روی این گوشی تست شده است، شما نباید انتظار داشته باشید که در مدت کوتاهی این گوشی ها این بروزرسانی را دریافت کنند. کسانی که نسخه های قفل این گوشی ها را در اختیار دارند اولین کسانی هستند که این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد و اپراتورهای آمریکا باید بررسی های خود را انجام دهند تا ببینند که شبکه ی آن ها به خوبی با این نسخه از این سیستم عامل کار می کند.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای