نسخه بتا iOS 10.1 قابلیت حالت پرتره را به گوشی های آیفون ۷ پلاس اضافه کرد

نسخه بتا iOS 10.1 قابلیت حالت پرتره را به گوشی های آیفون ۷ پلاس اضافه کرد

نسخه ی بتا IOS 10.1 با اضافه کردن ویژگی حالت دوربین پورتره برای گوشی های آیفون ۷ پلاس که دارای دوربین دوگانه هستند منتشر شد. نسخه ی آزمایشی این بروزرسانی به گوشی اجازه می دهد تا از دوربین دوم بر روی پشت گوشی برای تولید یک افکت بوکه بر روی تصاویر گرفته شده در حالت پرتره استفاده کنید. با فعال سازی این قابلیت می توانید یک تصویر پرتره از فردی بگیرید و یک پس زمینه ی محو زیبا برای آن داشته باشید.

در حال حاظر نسخه ی بتای IOS 10.1 تنها برای توسعه دهندگان در دسترس است. این روند در روز جمعه تغییر می کند و این نسخه ی آزمایشی برای همه ی عموم منتشر خواهد شد. عمق میدان در این ویژگی تنها برای آدم ها کار می کند و نیاز دارد تا سوژه ۸ فوت با گوشی فاصله داشته باشد. اگر مسافت سوژه بیشتر بود یک پیام به کاربر اطلاع می دهد که سوژه باید در فاصله ی ۸ فوتی از دوربین قرار داشته باشد. اگر سوژه نزدیکتر شد، یک پیام به شما نشان داده خواهد شد که از سوژه فاصله بگیرید.

سایر چیزهایی که در این بروزسانی تغییر کرده اند شامل یک ثابت برای کنترل حرکت و توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا به فشار هوای خوانده شده توسط اپل آیپد ایر ۲، آیپد مینی ۴ و اپل آیپد پرو دسترسی داشته باشند. همچنین نسخه ی بتا از سیستم عامل WatchOS 3  به نام WatchOS 3.1 برای توسعه دهندگان نیز منتشر شد.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

گزارش‌ها از ساخت هدفون‌های مبتنی بر Bixby خبر می‌دهند

گزارش ها از ساخت هدفون های مبتنی بر