گوشی های آیفون 7 و 7 پلاس توسط MetroPCS به صورت محدود عرضه می شوند

گوشی های آیفون 7 و 7 پلاس توسط MetroPCS به صورت محدود عرضه می شوند

گوشی های آیفون 7 و 7 پلاس اپل با درخواست های بسیار بالایی در آمریکا مواجه شدند که این اتفاق دلیل تاخیر چند روزه و حتی چند هفته ای در رسیدن این گوشی ها بدست مشتریان بود.

اما این دلیل، مانع فروش این گوشی ها توسط اپراتور MetroPCS نمی شود. این اپراتور اخیرا هر دو گوشی آیفون 7 و 7 پلاس را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کرده است، اما یک مشکلی وجود دارد.

به گفته ی MetorPCS ، گوشی های آیفون 7 و 7 پلاس تنها در تعداد محدودی عرضه می شوند که این بدین معنی است که برخی از مشتریان که این گوشی ها را خریداری کرده اند ممکن است با تاخیر گوشی های خود را دریافت کنند.

همچنین شایان ذکر است که MetorPCS این گوشی ها را تنها در برخی فروشگاه ها قابل خرید قرار داده است و برای کل کشور از عبارت ” به زودی استفاده کرده است “.

لیست قیمت های این گوشی ها هم به این شکل است که مشتریان می توانند گوشی آیفون 7 با حافظه ی 32 گیگابایتی را به قیمت 649 و مدل 128 گیگابایتی با رنگ مشکی براق را به قیمت 749 دلار خریداری کنند. قیمت گوشی آیفون 7 پلاس با ظرفیت حافظه ی 32 گیگابایت 769 دلار در حالی که قیمت مدل 128 گیگبایتی 869 دلار است. هر دو گوشی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در 4 رنگ مشکی ، نقره ای ، رز گلد و طلایی در دسترس هستند.

در عین حال بسیاری از مشتریان اپراتور T-Mobile گوشی های آیفون 7 و 7 پلاس پیش خرید شده ی خود را دریافت کرده اند. امیدواریم عرضه ی همه ی مدل های این گوشی ها در کل کشور دیگر یک مشکل نباشد و اپل آن را رفع کند.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای