نظرسنجی ها نشان می دهد که هنوز هم نوجوانان به گوشی های اپل بیشتر از گوشی های اندرویدی علاقمند هستند

نظرسنجی ها نشان می دهد که هنوز هم نوجوانان به گوشی های اپل بیشتر از گوشی های اندرویدی علاقمند هستند

یکی از شرکت های تحلیلی سالی ۲ بار از نوجوانان نظرسنجی به عمل می آورد تا ببیند که این نوجوانان به کدام یک از گوشی های هوشمند بازار بیشتر علاقه دارند و از چه گوشی هایی بیشتر استفاده می کنند. این نظر سنجی ها به این شرکت اجازه می دهد تا بفهمد که آخرین ترند ها در بین نوجوانان چه هستند و آن ها کجا پول هایشان را خرج می کنند و چه نظر و احساسی در مورد برند گوشی هوشمندی که از آن استفاده می کنند دارند. در آخرین نظرسنجی صورت گرفته از طرف این شرکت که ۱۰۰۰۰ نفر از نوجوانان در آن شرکت کردند شاهد افزایش ۳۵۰۰ نفری نسبت به نظرسنجی قبل هستیم.

در ماه آپریل، ۷۵ درصد از نوجوانان اعلام کرده بودند که گوشی بعدی آن ها یکی از گوشی های آیفون ساخت شرکت اپل خواهد بود. نظرسنجی ماه اکتبر نشان می دهد که این رقم به ۷۹ درصد افزایش یافته است. درصد نوجوانانی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند از ۶۹ درصد در نظرسنجی قبلی به ۷۴ درصد در این نظرسنجی رسیده اند. می توانیم نتیجه بگیریم که ۲۱ درصد از این نوجوانان اعلام کرده اند که گوشی بعدی آن ها یک گوشی اندرویدی خواهد بود و ۲۶ درصد از آن ها هم اکنون از یکی از گوشی های اندرویدی استفاده می کنند.

بر اساس سایر اطلاعاتی که از این نظرسنجی بدست آمد معلوم شد که در حال حاظر اپلیکیشن پیام رسان محبوب نزد نوجوانان اپلیکیشن اسنپ چت است. این می تواند خبر بسیار خوشحال کننده ای برایPiper Jaffray صاحب این شرکت که اکنون نام این شرکت اسنپ است باشد که انتظار می رود در ماه مارچ سال آینده سهام آن به صورت عمومی عرضه شود. اپلیکیشن پیام رسان اسنپ چت با رای ۳۵ درصد از نوجوانان به صدر این دسته از اپلیکیشن ها آمد. اینستاگرام با ۲۴ درصد در رتبه ی دوم قرار گرفت و ۱۳ درصد هم به توئیتر و فیسبوک رای دادند.

میانگین سنی ۱۰۰۰۰ نوجوانی که در این نظرسنجی شرکت کردند ۱۶ سال، ۵۵ درصد آن ها مرد بودند.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

گوگل پیکسل ۲ اولین گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۶ خواهد بود

گوگل پیکسل ۲ اولین گوشی مجهز به پردازنده