نظرسنجی ها نشان می دهد که هنوز هم نوجوانان به گوشی های اپل بیشتر از گوشی های اندرویدی علاقمند هستند

نظرسنجی ها نشان می دهد که هنوز هم نوجوانان به گوشی های اپل بیشتر از گوشی های اندرویدی علاقمند هستند

یکی از شرکت های تحلیلی سالی 2 بار از نوجوانان نظرسنجی به عمل می آورد تا ببیند که این نوجوانان به کدام یک از گوشی های هوشمند بازار بیشتر علاقه دارند و از چه گوشی هایی بیشتر استفاده می کنند. این نظر سنجی ها به این شرکت اجازه می دهد تا بفهمد که آخرین ترند ها در بین نوجوانان چه هستند و آن ها کجا پول هایشان را خرج می کنند و چه نظر و احساسی در مورد برند گوشی هوشمندی که از آن استفاده می کنند دارند. در آخرین نظرسنجی صورت گرفته از طرف این شرکت که 10000 نفر از نوجوانان در آن شرکت کردند شاهد افزایش 3500 نفری نسبت به نظرسنجی قبل هستیم.

در ماه آپریل، 75 درصد از نوجوانان اعلام کرده بودند که گوشی بعدی آن ها یکی از گوشی های آیفون ساخت شرکت اپل خواهد بود. نظرسنجی ماه اکتبر نشان می دهد که این رقم به 79 درصد افزایش یافته است. درصد نوجوانانی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند از 69 درصد در نظرسنجی قبلی به 74 درصد در این نظرسنجی رسیده اند. می توانیم نتیجه بگیریم که 21 درصد از این نوجوانان اعلام کرده اند که گوشی بعدی آن ها یک گوشی اندرویدی خواهد بود و 26 درصد از آن ها هم اکنون از یکی از گوشی های اندرویدی استفاده می کنند.

بر اساس سایر اطلاعاتی که از این نظرسنجی بدست آمد معلوم شد که در حال حاظر اپلیکیشن پیام رسان محبوب نزد نوجوانان اپلیکیشن اسنپ چت است. این می تواند خبر بسیار خوشحال کننده ای برایPiper Jaffray صاحب این شرکت که اکنون نام این شرکت اسنپ است باشد که انتظار می رود در ماه مارچ سال آینده سهام آن به صورت عمومی عرضه شود. اپلیکیشن پیام رسان اسنپ چت با رای 35 درصد از نوجوانان به صدر این دسته از اپلیکیشن ها آمد. اینستاگرام با 24 درصد در رتبه ی دوم قرار گرفت و 13 درصد هم به توئیتر و فیسبوک رای دادند.

میانگین سنی 10000 نوجوانی که در این نظرسنجی شرکت کردند 16 سال، 55 درصد آن ها مرد بودند.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای