عکس های بیشتری از یک نسخه از گلکسی S8 + با دوربین دو گانه منتشر شدند

عکس های بیشتری از یک نسخه از گلکسی S8 + با دوربین دو گانه منتشر شدند

به نظر می رسد که در یکی از طرح های اولیه ی گلکسی اس 8+ سامسونگ قصد داشته تا از یک دوربین دو گانه در طراحی این گوشی استفاده کند. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

عکس های متعددی از یک نسخه ی اولیه ی گلکسی اس 8+ در هفته های گذشته به بیرون درز کرده است که از یک دوربین دوگانه و عدم وجود حسگر اثر انگشت بر روی این گوشی خبر می دهد. حال عکس های شفاف تری از این نمونه های اولیه به سطح نت درز پیدا کرده اند.

به نظر نمی رسد که این گوشی هنوز شماره ی مدل مخصوص به خود را یافته بوده باشد اما این گوشی بسیار به نمونه ی اولیه از گلکسی اس 8+ که سال گذشته عکس های آن به بیرون درز کرده بود شباهت دارد. شما به وضوح می توانید وجود دو سنسور دوربین، حسگر ضربان قلب، و یک فلش تکی ال ای دی بر پشت این گوشی را مشاهده کنید. رابط کاربری این گوشی شبیه به رابط کاربری گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8+ است. به نظر نمی رسد که این نمونه ی اولیه از یک حسگر اثر انگشت بهره می برده است.

بر طبق گزارشات مختلف سامسونگ به توسعه دهندگان خود مبالغ هنگفتی را پرداخت کرده تا در توسعه ی حسگر اثر انگشتی که بر روی صفحه نمایش گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 + موجود باشد تلاش کنند اما به نظر تا زمان طراحی نهایی این گوشی نتایج دریافتی آن چنان رضایت بخش نبودند که باعث شود از این طرح در تولید انبوده این گوشی استفاده شود. اگر این غول کره ای موفق شود تا از یک حسگر اثر انگشت یکی شده با صفحه نمایش در گلکسی نوت 8 استفاده کند این مسئله یک قدم رو به جلوی بزرگ برای گوشی های هوشمند محسوب می شود.

نظر شما درباره ی این خبر چیست!؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با