فقط 9 کشور مدل قدرتمندتر HTC U11 را دریافت خواهند کرد

فقط 9 کشور مدل قدرتمندتر HTC U11 را دریافت خواهند کرد

- درHTC
17
۱

چند هفته پیش اچ تی سی با دو نسخه متفاوت از پرچمدار جدیدش دنیای اسمارتفون ها را سوپرایز کرد. اچ تی سی  U11ای که در آمریکا از اپراتور Sprint و یا از سمت HTCآنلاک شده یافت می‌شود، 4 گیگ رم و 64 گیگ حافظه اصلی دارد؛ اما نسخه آنلاک دیگر U11 6 گیگ رم و 128 گیگ حافظه اصلی دارد. در حالی که نسخه دوم به آمریکا نخواهد آمد، شما همچنان می‌توانید آن را به آمریکا وارد کنید و آن‌را داشته باشید.

پس دقیقا کجا می‌توان نسخه جدید HTC U11 را پیدا کرد؟ در توییتی که توسعه دهنده ای به نام ROM  با نام کاربری LlabTooFeR@ منتشر کرده؛ لیست 9 کشوری را که  نسخه قدرتمند تر این گوشی عرضه می‌شود مشخص شده است. این کشور ها شامل چین، تایوان، مالزی، سنگاپور، هندوستان، هنگ کونگ، روسیه، عربستان سعودی، فلیپین می‌باشد. این  لیست ابتدایی  که متاسفانه هنوز ایران در آن  نیست، احتمالا در آینده  آپدیت می‌شود؛ و کشور های دیگری به این لیست اضافه خواهند شد.

ضمناً، این گوشی را می‌توانید از اپراتور Sprint با قیمت 696 دلار پیش خرید کنید. لازم به ذکر است که  اگر از طریق وبسایت HTC پیش خرید کنید قیمت آن 649 دلار خواهد بود. برای تاکید بیشتر باید توجه کنید که این قیمت ها برای نسخه ضعیفتر با 4 گیگ رم و 64 گیگ حافظه اصلی تعیین شده است. کمپانی Overseas Electronics در شیکاگو یکی از وارد کنندگان این گوشی است که نسخه قدرتمند تر با 6 گیگ رم و 128 گیگ حافظه اصلی را با قیمت 749 دلار عرضه می‌کند.

این گوشی را احتمالاً اواخر این ماه در فروشگاه ها ببینید. در روز های آینده با تک فارس همراه باشید.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لنوو تصورتان را از یک گوشی بدون لبه تغییر خواهد داد

اوایل این هفته، ما تیزر جدیدی از لنوو