اینستاگرام قابلیت جدید ویدئو زنده را امتحان می‌کند

اینستاگرام قابلیت جدید ویدئو زنده را امتحان می‌کند

از سه شنبه،کاربران اینستاگرام می‌توانند از آخرین ویژگی جدید اضافه شده استفاده کنند.  این ویژگی جدید به شما اجازه می‌دهد تا ویدئو های زنده خود را با دوستانی که جزی از این پیام همگانی هستند به اشتراک بگذارید! شما می‌توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی دوستانتان برای ترک ویدئو زنده آماده هستند و یا می‌توانید به انتخاب خود مانع  دیدن ویدئو  توسط دوستانتان شوید. اگر اتفاقی افتاد می‌توانید بوسیله دکمه Discard ویدئو زنده خود را متوقف کنید!

بعد از اینکه ویدئو زنده تمام شد می‌توانید تصمیم بگیرید که نتیجه نهایی را در استوری ها اضافه کنید و یا آن را حذف کنید !

اینستاگرام می گوید: از وقتی که لایو در نوامبر معرفی شد، میلیون ها نفر از آن برای متصل شدن به دوستان و طرفدارانشان از آن استفاده کرده اند، حال شما می توانید حتی بیشتر از قبل با متصل شدن به مردم در لحظه خوش بگذرانید!

به نظر می رسد قابلیت Live Video Sharing یک ویژگی جدید است که برای راحت تر شدن زندگی مردم شده و در حال حاضر تعداد اندکی از کاربران در حال آزمایش این ویژگی اند. در حال حاضر نمی دانیم که چه حجم از تست شدن نیاز است تا اینستاگرام چراغ سبزی برای آماده شدن این ویژگی برای انتشار نهایی بدهد، ولی می توانیم مطمئن باشیم که زیاد طول نخواهد کشید تا افراد مختلف با دوستانشان در اینستاگرام به ضبط ویدیو بپردازند!

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لنوو تصورتان را از یک گوشی بدون لبه تغییر خواهد داد

اوایل این هفته، ما تیزر جدیدی از لنوو