عرضه سیستم عامل موزیلا در تابستان !

عرضه سیستم عامل موزیلا در تابستان !

- دراخبار تکنولوژی
39
۰

عرضه سیستم عامل موزیلا در تابستان !

طبق گزارش های منتشر شده ، شرکت فایرفاکس هم وارد عرصه رقابت خواهد شد و در تابستان امسال سیستم عامل جدیدی را برای گوشی های هوشمند روانه بازار خواهد کرد . اما گفته می شود این سیستم عامل در کشور های اسپانیا ، پرتغال ، لهستان ، ونزوئلا و برزیل ابتدا عرضه می شود و پس از سپری کردن یک سری آزمایش ها به کشورهای دیگر نیز خواهد آمد .از این رو مدیر عامل شرکت فایرفاکس آقای گری کواکس ( Gary Kovacs ) در یک سخنرانی رسمی در کنفرانس All Things به این موضوع اشاره کرد و از عرضه این سیستم عامل در تابستان در این 5 کشور خبر داد .

عرضه سیستم عامل موزیلا در تابستان !

شرکت فایرفاکس همواره می کوشد تا با این سیستم عامل خود را در خارج از مرز آمریکا مطرح کند و پا به عرصه رقابت با سایر سیستم عامل های موجود در بازار بگذارد . طبق گزارش های منتشر شده آقای کواکس بر این باور است که نسخه 1.0 (نسخه ابتدای ) با اولین گوشی هوشمند خود روانه بازار این 5 کشور خواهد شد . وی خاطر نشان کرد با عرضه این سیتم عامل بازار جهانی را دگرگون کرده و بازار را در دست خواهد گرفت . گفتنی است شرکت فایرفاکس خبر تولید سیستم عامل جدید خود را ابتدا در کنگره جهانی تلفن های همراه در اوایل سال جاری منتشر کرده بود .

با این وجود باید منتظر ماند و دید که آیا این سیستم عامل جدید حرفی برای گفتن در مقابل غول های اندروید و iOS دارد یا خیر …

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره 1392] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت