مشخصات Galaxy Note 8 در Geekbench قرار گرفت

مشخصات Galaxy Note 8 در Geekbench قرار گرفت

- درSamsung, اخبار تکنولوژی
24
۰

گلکسی نوت 8، 23 آگوست رونمایی می‌شود. چیپ ست این گوشی هوشمند در تست گیک بنچ با کلاک 1.69 گیگا هرتز کار می‌کرد.

سه دستگاه رده بالای  ال جی وی30 (LG V30) ، آیفون 8 و گلکسی نوت 8 سامسونگ  قرار است امسال رونمایی شوند. آخرین گوشی، اول از همه رونمایی خواهد شد، سامسونگ 23 آگوست این گوشی را جعبه گشایی خواهد کرد. این فبلت رده بالا بعد از مدل سال گذشته اش بسیار زیر ذره بین قرار دارد؛ شرکت سامسونگ، گلکسی نوت 7( Galaxy Note 7)  را دوبار از کاربران جمع اوری کرد و نهایتا ویترین فروشگاه ها را نیز خالی کرد. به دنبال انفجار های متعدد و کشف نقص فنی در باتری دستگاه نهایتا این گوشی هوشمند از صحنه روزگار محو شد.

امروز، گلکسی نوت 8 با شماره مدل SM-N950F در گیک بنچ(GeekBench) دیده شد. در این تست، مدل استفاده شده نسخه بین المللی بوده که از چیپ ست اگزینوس 8895 بهره می برد. در حین آزمایش این چیپ ست هشت هسته ای با کلاک 1.69 گیگا هرتز کار می‌کرد. مدل های آمریکایی بر خلاف مدل اصلی از چیپ ست اسنپ دراگون 835 استفاده می‌کنند. تست گیک بنچ همچنین نشان می‌دهد که سامسونگ برای این گوشی هوشمند 6 گیگا بایت رم در نظر گرفته و نسخه 7.1.1 اندروید نیز بر روی آن نصب شده است.

امتیاز گلکسی نوت 8 در تست تک هسته ای برابر با 1984 شد؛ در حالی که در تست چند هسته ای امتیاز آن به 6116 رسید. هر دو امتیاز کمتر از مقداری است که ماه می گذشته  چیپ ست اگزینوس 8895 گلکسی اس 8 کسب کرد؛ به این صورت که در تست تک هسته ای و چند هسته ای به ترتیب 2121 و 7101 امتیاز برای گلکسی اس 8 ثبت شده است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لنوو تصورتان را از یک گوشی بدون لبه تغییر خواهد داد

اوایل این هفته، ما تیزر جدیدی از لنوو