مشخصات اصلی عینک هوشمند گوگل مشخص شد

مشخصات اصلی عینک هوشمند گوگل مشخص شد

- دراخبار تکنولوژی
7
۰

مشخصات اصلی عینک هوشمند گوگل مشخص شد

پس از انتشار شایعات و مشخصات نادرست از سوی سایت های مختلف بالاخره گوگل عینک هوشمند خود را معرفی کرده است ، طبق گزارش های پایگا خبری CENT سرانجام گوگل به طور رسمی مشخصات این عینک هوشمند را توضیح داد .

مشخصات اصلی عینک هوشمند گوگل مشخص شد

با توجه به صحبت های زیادی که پیرامون این عینک هوشمند به گوش می رسید سرانجام مدل آزمایشی این عینک هوشمند از سوی گوگل ساخته شده است و قرار است تا گروهی به بررسی این این عینک بپردازند . طبق گزارش های شرکت گوگل این کمپانی قرار است این عینک هوشمند را با مبلغ 1500 دلار روانه بازار جهانی کند . این عینک همواره با فریم و پد بینی و صورت افراد به خوبی تنظیم می شود ، علاوه بر آن این شرکت دو پد بینی جداگانه در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهد . شیشه های این عینک هوشمند این قابلیت را دارند تا تصاویری با کیفیت نمایشگر 25 اینچی اچ دی را در فاصله 8 فوتی به نمایش درآورد .

مشخصات اصلی عینک هوشمند گوگل مشخص شد

یکی از نقاط جالب این عینک هوشمند تصویربرداری با دوربین 5 مگاپیکسل با کیفیت فیلم برداری مناسب 720 پیکسلی است . طبق گفته های گوگل این عینک دارای حافظه داخلی 12 گیگابایت است و علاوه بر آن کاربر این امکان را دارد که به فضای پردازش گوگل برای دخیره اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشد . از دیگر قابلیت های این عینک هوشمند می توان به فناوری های اطلاعاتی از جمله WiFi و بلوتوٍث اشاره کرد که که قابلیت این را دارند تا برای اتصال به شبکه های بیسیم از استاندارد ارتباطی 802.11 B/G بهره ببرند . همچنین گوگل این قول را به کاربران داده است تا با هر بار شارژاین عینک هوشمند بتوانند به مدت یک روز از آن استفاده کنند اما لازم به ذکر است که انجام عملیاتی از جمله فیلمبرداری ممکن است شارژ بیشتری را مصرف کند .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره 1392] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت