مدل جدید Apple Watch با پشتیبانی از قابلیت LTE به تولید انبوه رسیده است

مدل جدید Apple Watch با پشتیبانی از قابلیت LTE به تولید انبوه رسیده است

- درApple, iOS, اخبار تکنولوژی
9
۰

ورژن بعدی ساعت مشهور اپل یعنی اپل واچ در فاز تست های نهایی قبل از تولید انبوه به صورت کلی و جهانی است. این تولید انبوه را کمپانی Quanta انجام خواهد داد؛ با استناد به منابع روزانه ی تولید در اقتصاد چین به نظر می رسد تولید اپل واچ سری سوم را نیز همان کمپانی ای که دو نسخه قبلی این سری ساعت ها را تولید کرده بود، یعنی همین کمپانی نام آشنا ی Quanta انجام خواهد داد.

این گزارش منتشر شده همچنین تأیید می کند که اپل واچ جدید یک نسخه از اتصالات اینترنی جدا گانه را در خود گنجانده است که به این معنا است که دیگر نیازی نیست ساعت تان را به گوشی آی فون خود افسار کنید؛ چرا که سیستم عمل کردی این اتصالات به صورت کاملاً مجزا از دیگر ابزار ساخته شده توسط اپل است.

آخرین شایعات پیرامون اپل واچ و مطالبی از قبیل همین گزارش جدید تأیید می کنند که مدل جدید این ساعت در اندازه های گذشته به صورت 38 میلی متر در 42 میلی متر عرضه خواهد شد؛ اگر چه که وجود تغییراتی کوچک و قابل چشم پوشی محتمل است. علاوه بر این ها گفتنی است که اپل واچ جدید با داشتن قابلیت LTE از این به بعد همانند iPad ها ی این کمپانی کار خواهد کرد؛ به طور مستقل از بسیاری از منابع دیگر، اما هنوز امکان برقراری تماس به صورت مجزا توسط این ساعت ها امکان پذیر نیست و برای این کار حتماً نیاز است که به یک گوشی آی فون ارجاع کرد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تصویری از تراشه ای شبیه به تراشه ی iPhone 7s Plus منتشر شده است

معرفی مدل های جدید آی فون به همین