قیمت iPhone 8 احتمالاً از 1000 دلار شروع می‌شود

قیمت iPhone 8 احتمالاً از 1000 دلار شروع می‌شود

- درApple, اخبار تکنولوژی
13
۰

آی فون 8 گوشی بسیار مورد انتظار کمپانی اپل و مورد انتظار ترین گوشی سال به خاطر ده ها دلیل است. در دهمین سال گرد به وجود آمدن این برند بسیار موفق به نظر می رسد آی فون 8 طبق تجاربی که در طی این ده سال به دست آورده ایم با تجهیزات ارتقا یافته ی فوق العاده رده بالا نسبت به دو گوشی پرچم دار قبلی این برند یعنی آی فون 7 و آی فون 7 پلاس عرضه گردد. ارزشی که برای آی فون 8 در نظر گرفته شده است وضعیت موجود در این گوشی را به طرز بسیار خوبی به رخ می کشد و آن را منعکس می سازد؛ منابع شایعه ساز حالا در نیو یورک تایمز می گویند که قیمت آغازین آی فون 8 در ابتدای عرضه 999 دلار خواهد بود.

شایعات ابتدایی حدس می زدند که آی فون 8 در مدل های 64 گیگا بایتی، 128 گیگابایتی و 512 گیگابایتی عرضه شود. قیمت 999 دلاری برای پایه ی این سری گوشی ها یعنی مدل 64 گیگا بایتی است.

این خبر نشان می دهد که قیمت گوشی های هوشمند طی سال گذشته چه مقدار افزایش یافته است؛ سامسونگ گوشی پرچم دار جدیدش یعنی نوت 8 را 950 دلار قیمت گذاری کرده، چیزی حدود 100 دلار بیش از چیزی که در نوت 7 و سال گذشته شاهدش بودیم، همچنین کمپانی هایی مثل One Plus قیمت گوشی های خود را چیزی حدود 100 دلار افزایش داده اند در طی سال یک سال گذشته.

انتظار می رود که آی فون 8 با طراحی جدید این برند با یک صفحه ی پشتی شیشه ای و صفحه نمایش عریض و همه جانبه و تمام صفحه که هیچ گوشه ای ندارد، معرفی شود. همچنین به نظر می رسد که این گوشی پنجره ای است به روی واقعیت مجازی تکمیل شده ی کمپانی اپل که با نام AR شناخته می شود باشد. به زودی اخباری تکمیلی در مورد پرچم دار کل گوشی های هوشمند سال جاری خواهیم شنید و با واقعیتی که این گوشی را شایعه محاصره کرده است رو به رو خواهیم شد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تصویری از تراشه ای شبیه به تراشه ی iPhone 7s Plus منتشر شده است

معرفی مدل های جدید آی فون به همین