به‌روزرسانی جدید رابط کاربری OxygenOS تغییرات جالبی را به OnePlus 3 و 3T آورده است

به‌روزرسانی جدید رابط کاربری OxygenOS تغییرات جالبی را به OnePlus 3 و 3T آورده است

- درHTC, اخبار تکنولوژی
8
۰

Oneplus به تازگی یک آپدیت بسیار مهم برای Oneplus 3 و همچنین 3T بیرون داده است که باعث از بین رفتن تعدادی از ویژگی ها می شود و تعدادی ویژگی جدید دیگر اضافه می کند . تعدادی از باگ های نرمافزاری موجود فیکس شده اند و برخی تغییرات نرم افزاری ایجاد شده اند.

اما به طور کل ، بهتر است نگاهی به موارد حذف شده بیندازیم.

اولین تغییر ، مربوط به Hangouts می باشد که در این نسخه دیگر وجود ندارد. در این نسخه با توجه به اینکه دیگر این نرم افزار مشاهده نمی شد ، در صورتی که به hangouts نیاز دارید ، توصیه می کنیم ، قبل از ارتقا به Oxigen 4.1.7 ، ابتدا اپلیکیشن Hangouts خود را بروزرسانی کنید. همانطور که انتظار می رفت ، مشکلات مربوط به صدا (صدای عبوری از کانال های گوشی در هنگام ضبط صدا و فیلم برداری) برطرف گشته اند. اما در حال حاضر ، متاسفانه هنوز هم مشکل برقراری تماس به صورت خود به خود وجود دارد که انتظار می رود هرچه سریع تر این مشکل نیز حل گردد. در نهایت ، مشکل قفل شدن نرم افزار ها توسط برنامه های نصب شده از سوی کاربر نیز برطرف گشته اند. همانطور که ذکر شد ، تعدادی از باگ ها و حفره های نرم افزاری نیز برطرف گشته اند و به عنوان مثال ، می توان به بهبود وضعیت و کارایی باتری ، روان بودن عملکرد سیستم و همچنین انتشار مکمل نرمافزاری که در ماه آگوست منتشر شد اشاره کرد.

Oxygen 4.1.7 در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و به گونه ای اصلا معلوم نیست که چه سرانجامی خواهد داشت اما با توجه به پیش بینی ها امکان افزایش کاربران آن در چند روز اول و همچنین افزایش آن ها در صورت عدم بروز مشکلات بعدی ، وجود دارد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت برای معرفی Surface جدید آماده می شود

لپ تاپ های لمسی Surface شرکت مایکروسافت بنابر