ممکن است برای تایید هویت شما در Apple Pay Cash به Photo ID نیاز باشد

ممکن است برای تایید هویت شما در Apple Pay Cash به Photo ID نیاز باشد

- درApple, iOS
8
۰

با توجه به کد های موجود در آخرین نسخه از iOS 11 BETA معلوم است که سیستم p2p اپل ، برای انتقال پول در این سیستم ، به یک عکس کارت شناسایی نیاز دارد. نام این ویژگی برای انتقال پول ، Apple Pay Cash می باشد و به این صورت کار می کند که شما می تواند از طریق سیستم پیام رسانی اپل ، به کاربر یا کاربران دیگر پول ارسال کنید.

این لازمه ی عکس ، جهت ارتقای امنیت این سیستم p2p  که خلاصه (Peer to Peer) است کمک بسیاری می کند. در سیستم کد های این نسخه از قسمتی مشاهده می شود که به کاربر می گوید : ” عکس کارت شناسایی یا گواهی نامه رانندگی خود را وارد کنید ” که همانطور که گفته شد ، این کار برای بالابردن امنیت و جلوگیری کلاهبرداری در این سیستم است. لازم به ذکر است که یکی دیگر از دلایل استفاده از این شیوه ، جلوگیری از کودکان جهت سوء استفاده از کارت های اعتباری والیدین آن ها است.

ضمن p2p بودن این سیستم ، اپل یک رکورد از مقدار موجودی حساب های کاربران نگهداری می کند تا در هنگام نیاز ، در حین استفاده از سیستم apple Pay که همان سیستم پرداخت اپل است ، استفاده کند. اپل ، علاوه بر سیستم Apple Pay که به یکی از کارت های اعتباری کاربر متصل می شود ، کاربران میتوانند از مقدار موجود خود در سیستم Apple Pay Cash نیز به عنوان پول نقد استفاده کنند.

یکی از نکات مهم در مورد استفاده از این سیستم ، این است که کاربران باید 3% از تمام پرداخت ها را ، به عنوان مالیت به شرکت اپل پرداخت کنند. سیستم عامل iOS 11 حدودا 1 ماه دیگر ، منتشر خواهد شد و این انتشار ، یک هفته قبل از رو نمایی از گوشی های هوشمند آیفون 2017 خواهد بود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت برای معرفی Surface جدید آماده می شود

لپ تاپ های لمسی Surface شرکت مایکروسافت بنابر