گوشی Huawei Mate 10 در تاریخ 16 اکتبر معرفی می‌شود

گوشی Huawei Mate 10 در تاریخ 16 اکتبر معرفی می‌شود

- درHuawei, اخبار تکنولوژی
46
۰

پرچمدار گوشی های هوآوی ، Mate 10 ، فقط چند ماه دیگر به بازار عرضه می شود.این کمپانی چینی ، باید با رقیبش که کمپانی سامسونگ است رقابت کند. این درحالی است که سامسونگ به تازگی ، از گوشی گلکسی نوت 8 خود رونمایی کرده است که غوغایی برپا کرده است.

لازم به ذکر است ، گوشی Huawei Mate 10 تا ماه اکتبر به بازار عرضه نخواهد شد زیرا ، این کمپانی چیزی ، به تازگی خبری مبنی بر انتشار نسخه Mate 10 در ماه اکتبر منتشر کرده است.

اخیرا ، شعبه استرالیایی کمپانی هوآوی ، عکسی حاوی تمام گوشی های پرچمدار خود منتشر کرده است که تمام آن ها ، از دوربین های دوگانه پشتیبانی می کنند. مجهز بودن به دوربین های دوگانه باعث تبدیل شدن این کمپانی ، به یکی از سرسخت ترین رقبای سامسونگ شده است.

جالب تر از این ، وجود یکی از نسخه های هوآوری است که هنوز اصلا معرفی نشده است ! این گوشی گمنام ، تحت شعاری با هشتگ “فراتر از گلکسی” در اینترنت مشهور شده است. و از نظر ابعاد ، اندازه بزرگتری نسبت به بقیه پرچمداران معرفی شده در عکس بالا دارد. خبر خوب این که به احتمال بسیار زیاد ، در هفته های آینده ، اطلاعات بیشتری در مورد این نسخه از گوشی های هو آوی و همچنین نسخه Mate 10 لو خواهد رفت.

عکس کامل منتشر شده توسط Huawei Australia :

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت برای معرفی Surface جدید آماده می شود

لپ تاپ های لمسی Surface شرکت مایکروسافت بنابر