سامسونگ استاندارد HDR10+ را به تلوزیون‌های هوشمند 2016 خود می‌آورد

سامسونگ استاندارد HDR10+ را به تلوزیون‌های هوشمند 2016 خود می‌آورد

به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد تکنولوژی اچ دی آر 10 پلاس (HDR 10+) را به تلوزیون های هوشمند سال 2016 خود بیاورد. در ادامه این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

سامسونگ تایید کرده است که قصد دارد تکنولوژی اچ دی آر 10 پلاس خود را به تلوزیون های هوشمند ساخت سال 2016 از طریق یک به روز رسانی نرم افزاری بیاورد. این به روز رسانی قرار است در آینده ای نزدیک عرضه شود اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی.

“اچ دی آر 10 پلاس تصاویر بی نظیر و بی سابقه ای را از طریق تنظیم کردن روشنایی، رنگ ها و کنتراست هر تصویر به صورت جداگانه به ارمغان خواهد آورد. با تکنولوژی اچ دی آر 10 پلاس و بخش رنگ پردازی دینامیک آن هر صحنه به صورت مجزا ارتقا کیفیت خواهد داشت.”

کسانی که این تکنولوژی را از نزدیک دیده اند تاکید کرده اند که پیشرفت حاصل شده با این تکنولوژی بسیار واضح و مبرهن است، رنگ ها بسیار واقعی تر هستند و پیشرفت در وضوح تصویر نیز چشم گیر است. متاسفانه محتوایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کند در حال حاضر محدود است اما سامسونگ امیدوار است تا در آینده ای نزدیک آن را بهبود ببخشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟! نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته