موبایل خود را به دوربین شکاری ، میکروسکوپ و تلسکوپ تبدیل کنید !

موبایل خود را به دوربین شکاری ، میکروسکوپ و تلسکوپ تبدیل کنید !

- دراخبار تکنولوژی
441
۱

موبایل خود را به دوربین شکاری ، میکروسکوپ و تلسکوپ تبدیل کنید !

امروزه لنزهای به نام Tele برای بیشتر گوشی ها موجود در بازار ساخته شده است ، که قابلیت این را دارند تا بر روی این گوشی ها نصب شوند تا امکان این فراهم کنند که کاربر بتواند تصاویری از سوژه های دور را ثپت کند . از این رو یک  لنز جدید دیگر به نام Snapzoom برای بیشتر گوشی های موجود در بازار ساخته شده است که دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد .

1039409_933

شما با در اختیار داشتن این لنز قابلیت این را خواهید داشت که یک دوربین شکاری قدرتمندی برروی گوشی خود را تجربه کنید و عکس های را که بسیار از این لنز دور هستند را با کیفیت بسیار مناسب ثپت کنید ، اما این تنها ویژگی این لنز نیست ، این لنز ویژگی های منحصر به فرد دیگری را نیز در خود جای داده است .

1039429_161

با این دستگاه می توانید استفاده از میکروسکوپ و یا تلسکوپ را تجربه کنید . طبق گزارش های دریافت شده از سوی شرکت سازنده این محصول ، Snapzoom در فاصله بسیار کم همانند یک میکروسکوپ برای مشاهده اجسام بسیار ریز عمل می کند . این لنز با بیشتر موبایل های موجود در بازار سازگاری دارد و قیمت آن نیز 60 دلار اعلام شده است .

3+

1 نظر

  1. :snicker: :wilt: :quiet: :shutmouth: :beatup: :evilgrin: :teeth: :razzmad: :X-P: :clock: :poop: :handcuffs: :console: :console: :computer: :airplane: :car: :island: :announce: :cell: :flagus: :flagus: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :yinyang: :rose: :brokenheart: :evilgrin: :teeth: :pissedoff: :reallypissed: :razzmad: :X-P: :sick: :beauty: :lashes: :wilt: :no: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :yes: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :pain: :shock: :-( :-((

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره 1392] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت