نگاهی دیگر به هدفون های بدون سیم Pixel buds و دوربین Clips

نگاهی دیگر به هدفون های بدون سیم Pixel buds و دوربین Clips

- درGoogle, اخبار تکنولوژی
9
۰

تمام شرکت های بزرگ دنیای فناوری به استفاده از هدفون های بدون سیم روی آورده اند و حال شرکت گوگل نیز به جمع این شرکت ها اضافه شده است. این شرکت علاوه بر تلفن های همراه Pixel 2 و Pixel XL 2 هدفون های بدون سیم Pixel buds را نیز معرفی کرده است.

این هدفون ها به touchpad مجهز شده اند و توسط آن می توان آهنگ های مختلف را پخش کرد. افزایش یا کاهش صدا در کنار دسترسی سریع تر به Google Assistant دیگر امکاناتی است که از طریق این touchpad می توان از آن ها بهره برد. گفتنی است دستیار صوتی هوشمند گوگل می تواند به کاربر در مکان یابی یا ارائه راهنمایی های کوتاه و مفید، یاری رساند. علاوه بر آن Google Assistant می تواند مکالمات صوتی را برقرار کند و همچنین موسیقی مدنظر کاربر را پخش نماید.

البته همانطور که پیش از این نیز در تک فارس به آن اشاره کرده بودیم، مهم ترین ویژگی Pixel buds توانایی ترجمه ۴۰ زبان به صورت زنده است.

این هدفون ها به همراه یک کیف شارژ بدون سیم جیبی ارائه می شود. باتری های به کار رفته در آن ها نیز بیش از ۲۴ ساعت شارژدهی خواهد داشت.

در نهایت باید گفت پیش فروش هدفون های بدون سیم Pixel Buds از هم اکنون آغاز شده است و در رنگ های مشکی، سفید و آبی در دسترس خواهد بود. عرضه رسمی آن ها به بازار نیز در نوامبر آینده با قیمت ۱۵۹ دلار خواهد بود. کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان، آلمان، استرالیا و سنگاپور نخستین کشورهایی خواهند بود که کاربران آن ها می توانند از این هدفون ها بهره برند.

از سوی دیگر دوربین Clips گوگل، دوربین کوچک هوشمندی است که می تواند بهترین لحظات کاربر را به صورت بسیار هوشمندانه شکار کند. این دوربین بسیار کوچک بهترین زمان برای عکسبرداری را تشخیص می دهد و پس از گرفتن عکس ها می توانید آن ها را از طریق تلفن همراه و نرم افزار Google Clips که بر روی اندروید و iOS ارائه می شود، مرور کنید.

گوگل عنوان کرده است، دوربین Clips به زودی وارد بازارها خواهد شد و آمریکا نخستین میزبان آن خواهد بود. این دوربین فعلاً تنها با گوشی های Pixel گوگل، Galaxy S7/S8 سامسونگ و iPhone 6 به بالا سازگار است و با قیمت ۲۴۹ دلار نیز در دسترس خواهد بود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

ریشه یابی واژه Smart

امروزه واژه Smart در دنیای فناوری کاربرد زیادی