Acer و معرفی دو تبلت جدید در سال جدید

Acer و معرفی دو تبلت جدید در سال جدید

- دراخبار تکنولوژی, تبلت
36
۰

Acer و معرفی دو تبلت جدید در سال جدید

Acer در بازار تبلت خوبی نقش خود را ایفا کرده و برای سال جدید میلادی هم نقشه های خوبی دارد ولی چشمگیرترین مورد آن معرفی تبلت 99 دلاری است!Acer که چهارمین کمپانی بزرگ تولید رایانه های شخصی در دنیا است قصد عرضه دو تبلت جدید را در سال آینده دارد.

تبلت اول که یک تبلت 7 اینچی با رزولوشن 1024 در 600 است و پردازنده دو هسته ای 1.2 گیگا هرتزی است IConia B1  نام دارد و قرار است بزرگترین حریف تبلت های Kindle Fire HD و  Barnes & Noble Nook HD باشد.

ولی ویژگی که بیشتر از ان توجه را به خود جلب میکند قیمت بسیار پایین ان است که در حددو 99 دلار یا 61 پوند براورد شده است.این قیمت از تبلت معروف گوگل نکسوس نیز بسیار پایین تر است و مسلما توجه بسیاری از کسانی که در سال 2013 قصد خرید تبلت 7 اینچی را دارند به خود جلب میکند. این کمپانی تایوانی این برنامه را برای بعضی از لپ تاپ های در دست تولید خود نیز دارد.

تبلت دوم نیز تبلتی 10 اینچی همراه با سیستم عامل ویندوز 8 است، با قیمتی بسیار پایین تر از Surface شرکت ماکروسافت  و  Duo 11 شرکت سونی رقیبی جدی برای این دو دستگاه به شما میرود.

هنوز اطلاعات دقیق تری در مورد دیگر امکانات این دو دستگاه منتشر نشده است ولی این قیمت های پایین میتواند بسیار به نفع Acer باشد و به طور حتم بر روی فروش محصولات ان تاثیر بسیاری خواهد داشت ولی همچنان بسیاری از سازندگاه چینی در بازار هستند که با تولید قطعاتی ارزانتر هرچند با کیفیت پایین تر بر فروش دستگاه هایی از این قبیل تاثیر میگزارند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Asus و احتمال عرضه نکسوس بعدی با پردازنده Intel

Asusو احتمال عرضه نکسوس بعدی با پردازنده Intel