رونمایی رسمی ماکروسافت از Xbox One

رونمایی رسمی ماکروسافت از Xbox One

- دراخبار تکنولوژی
32
۰

رونمایی رسمی ماکروسافت از Xbox One 

روز گذشته شرکت ماکروسافت به طور کاملا رسمی از محصول جدید خود به نام  Xbox One  رونمایی کرد . این کنسول بازی جدید شرکت ماکروسافت رقیب جدی برای کنسول شرکت سونی ( PS4 ) می باشد که در ماه های گذشته معرفی شده بود .

رونمایی رسمی ماکروسافت از Xbox One

ویژگی های سخت افزاری این محصول موجب می شود تا این محصول نسبت محصولات مشابه برتری چشم گیری داشته باشد . از ویژگی های این محصول جدید شرکت ماکروسافت می توان به پشتیبانی آن از دیسک های Blue Ray اشاره نمود . پردازشگر Xbox One توسط شرکت AMD ساخته شده است و دارای حافظه رم 8 گیگابایتی می باشد .

طبق گزارش های منتشر شده از سوی شرکت ماکروسافت حافظه داخلی این محصول جدید نیز 500 گیگابایت است و همچنین این محصول از درگاه USB نسخه 3 و شبکه Wi-Fi نیز پشتیبانی می کند . این دستگاه قادر است تا توسط Kinect و یا حتی با صدای کاربران کنترل شود و طبق گزارش ها این محصول بدون کینکت قادر به فعالیت نخواهد بود .  قیمت Xbox One هنوز به طور رسمی از سوی شرکت ماکروسافت اعلام نشده است ولی پیش فروش این محصول هم اکنون توسط وب سایت های SHOPTP و GAME شروع شده است . گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت ماکروسافت پس از انتشار این محصول سهامش افزایش چشم گیری داشته است .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره 1392] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت