برترین هدفون های سونی

برترین هدفون های سونی

- دراخبار تکنولوژی
100
۰

برترین هدفون های سونی

SONY MDR-X10 X Headphones

برترین هدفون های سونی

طراحی شیک به همراه ساختار مستحکم. درایور 50 میلی متری تبعیه شده به همراه آهنربای نئودیمیوم محدوه ی پاسخ دهی پویای گسترده ای (3Hz-29KHz) را فراهم می آورد. طراحی محکم و یکپارچه، صدا را ایزوله کرده و صدای باس فوق العاده ای را به ارمغان می آورد. بدنه کامپکت و انعطاف پذیر امکان گوش فرا دادن به موسیقی در حالات مختلف را به وجود می آورد. استفاده از پدهای urethane جدید، نه تنها تناسب برجسته ای را به وجود می آورد بلکه باعث کاهش صدای محیط اطراف نیز می شود. استفاه از کابل مسطح 1.2 متری با دوام که قسمت انتهایی آن دندانه دار می باشد مانع گره خوردن آن می شود.

مشخصات

واحد محرکه:  درایور پویای 50 میلی متری

محدوده  پاسخ دهی: 3Hz-29KHz

مقاومت: 24 اهم

میزان حساسیت: 106dB/mW

نوع آهنربا: نئودیمیوم

طول سیم: 1.2 متر

وزن تقریبی: 300 گرم

قیمت: 199 دلار

SONY MDR-MA900 Stereo Headphones

برترین هدفون های سونی

 

با هدفون MDR-MA900 از موسیقی با کیفیت بالا لذت ببرید. این هدفون سبک و خوش دست به همراه درایورهای 70 میلی متری صدایی با وضوح بالا و محدوده ی پویای گسترده ای را به وجود  می آورد. استفاده از درایور های پر قدرت به همراه آهنربای نئودیمیومی صدای باس فوق العاده ای را به ارمغان می آورد. طراحی open air، میدان صدای طبیعی را به وجود می آورد که انگار بدون هدفون در حال گوش کردن به موسیقی هستید.

مشخصات

واحد محرکه: درایور پویای 70 میلی متری

محدوده پاسخ دهی: 5Hz-40KHz

مقاومت: 12 اهم

میزان حساسیت: 104dB/mV

نوع آهنربا: نئودیمیوم

طول سیم: 3 متر

وزن تقریبی: 195 گرم بدون سیم

قیمت: 299 دلار

SONY MDR-DS6500 Surround Headphones                                                                                                                                                                                  برترین هدفون های سونی

با هدفون MDR-DS6500 خود را از دست سیم نجات دهید. تا 100 متر در هر جهتی که می خواهید از فرستنده فاصله گرفته و از صدای با کیفیت بالا لذت ببرید. استفاده از درایورهای 40 میلی متری و آهنربای نئودیمیوم لذت از موسیقی، فیلم و بازی ها را با وضوح شگفت انگیزی که به وجود می آورد، دو چندان می کند. بهره گیری از یک باتری با طول عمر بالا به شما این امکان را می دهد که با یک بار شارژ 20 ساعت به طور مداوم به آن چه دوست دارید، گوش فرا دهید.

مشخصات

واحد محرکه: درایور 40 میلی متری

محدوده پاسخ دهی: 12Hz-22KHz

برد موثر: حدودا 100 متر

نوع آهنربا: نئودیمیوم

مدت زمان تقریبی شارژ کامل: حدودا 3 ساعت

نوع و مدت زمان کارکرد باتری: لیتیومی، 20 ساعت

وزن تقریبی: 450 گرم

قیمت: 299 دلار

SONY MDR-1RBT Bluetooth Headphones برترین هدفون های سونی

محدود شدن به وسیله سیم را فراموش کنید، با بلوتوث به آهنگ های مورد علاقه تان گوش دهید. شما همچنین می توانید از NFC برای برقراری با دستگاه هایی که این قابلیت را دارا می باشند نیز استفاده کنید. بهره گیری از دیافراگم های پلیمر کریستال مایع 40 میلی متری باعث تولید صدایی متعادل و بسیار دقیق می شود. طراحی خاص گوشی های این هدفون صدای باس فوق العاده منحصر به فرد و عمیقی را سبب می شود. MDR-1RBT از یک باتری قدرتمند نیز برخوردار است که با یک بار شارژ تا 30 ساعت جوابگوی شما خواهد بود.

مشخصات

واحد محرکه: درایور 40 میلی متری به همراه دیافراگم های پلیمر کریستال مایع

محدوه پاسخ دهی: 4Hz-80KHz

مقاومت: 24 اهم

میزان حساسیت: 105dB/mV

مدت زمان تقریبی شارژ کامل: حدودا 6 ساعت

نوع و مدت زمان کارکرد باتری: لیتیومی، 30 ساعت

وزن تقریبی: 297 گرم

قیمت: 399 دلار

SONY MDR-NC500D Noise Canceling Headphones

برترین هدفون های سونی

این هدفون نخستین هدفون جهان با قابلیت Digital Noise Canceling می باشد. MDR-NC500D از فناوری جدیدی بهره می برد که با دقت بسیار بیشتری قادر به حذف سر و صدای اضافی محیط می باشد و همچنین باعث تولید صدایی با کیفیت بالا می شود. علاوه بر باتری لیتیومی تعبیه شده در داخل هدفون شما می توانید برای استفاده طولانی تر از یک جفت باتری قلمی AA برای تامین انرژی استفاده نمایید.  باتری داخلی این هدفون با یک بار شارژ کامل تا 13 ساعت دوام می آورد که شما می توانید با استفاده از باتری قلمی این مدت زمان را به 28 ساعت افزایش دهید. در داخل هر یک از گوشی هایی این هدفون از یک میکروفون استفاده شده است که با یک مدار الکترونیکی کار کرده و باعث کاهش نویز محیط اطراف می شود. هنگامی که مدار الکترونیکی کاهش نویز فعال باشد، MDR-NC500D می تواند تا 99 درصد نویز محیط را خنثی کند.

مشخصات

واحد محرکه: درایور پویای 40 میلی متری

محدوده پاسخ دهی: 5Hz-24KHz

مقاومت: 40 اهم

میزان حساسیت: 102dB/mV

نوع آهنربا: نئودیمیوم

طول سیم: 1.5 متر

نوع و مدت زمان کارکرد باتری: لیتیومی به همراه جفت باتری قلمی، 13 ساعت، 28 ساعت

وزن تقریبی: 195 گرم

 قیمت: 399 دلار

 

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سریع ترین مموری کارت دنیا

شرکت SanDisk اولین مموری کارت CFast 2 دنیا