کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

- دراخبار تکنولوژی, موبایل
261
۱

کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

طبق گزارش های منتشر شده از شرکت اپل ، قیمت گوشی های این شرکت روند نزولی داشته است . قیمت آیفون 4s حدود 39 دلار و قیمت آیفون 5 حدود 129 دلار از سوی شرکت سازنده اعلام شده است که در فروشگاه های وال مارت عرضه می شود . قیمت آیفون 4s با حافظه 16 گیگابایتی در این فروشگاه با توجه به قرارداد ماهانه با شرکت های مخابراطی از جمله : AT&T، Sprint و Verison حدود 90 دلار بود که با توجه روند نزولی قیمت این محصول ، مشتریان از این پس می توانند آیفون 4s را با قیمت 39 دلار از فروشگاه وال مارت خریداری نمایند .

کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

و اما قیمت آیفون 5 با حافظه 16 گیگابایتی نیز با توجه به قراردادی که با کمپانی های AT&T، Sprint و Verison به امضا رسید حدود 190 دلار بود اما کاربران از این پس می توانند این محصول شرکت اپل را با قیمت 129 دلار تهیه کنند .

کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

فروشگاه وال مارت با توجه به رسم سالانه ای که دارد با ورود محصولات جدیدتر در فروشگاه قیمت محصولات قدیمی را کاهش می دهد . طبق گزارش های دریافتی محصول جدید شرکت اپل که آیفون 5s و یا 6 نام خواهد گرفت قرار است تا کریسمس معرفی و وارد بازار جهانی شود . با این حال باید منتظر ماند و دید که قیمت محصولات آینده شرکت اپل به چه صورت خواهد بود .

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره 1392] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت