کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

- دراخبار تکنولوژی, موبایل
261
۱

کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

طبق گزارش های منتشر شده از شرکت اپل ، قیمت گوشی های این شرکت روند نزولی داشته است . قیمت آیفون ۴s حدود ۳۹ دلار و قیمت آیفون ۵ حدود ۱۲۹ دلار از سوی شرکت سازنده اعلام شده است که در فروشگاه های وال مارت عرضه می شود . قیمت آیفون ۴s با حافظه ۱۶ گیگابایتی در این فروشگاه با توجه به قرارداد ماهانه با شرکت های مخابراطی از جمله : AT&T، Sprint و Verison حدود ۹۰ دلار بود که با توجه روند نزولی قیمت این محصول ، مشتریان از این پس می توانند آیفون ۴s را با قیمت ۳۹ دلار از فروشگاه وال مارت خریداری نمایند .

کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

و اما قیمت آیفون ۵ با حافظه ۱۶ گیگابایتی نیز با توجه به قراردادی که با کمپانی های AT&T، Sprint و Verison به امضا رسید حدود ۱۹۰ دلار بود اما کاربران از این پس می توانند این محصول شرکت اپل را با قیمت ۱۲۹ دلار تهیه کنند .

کاهش قیمت گوشی های شرکت اپل

فروشگاه وال مارت با توجه به رسم سالانه ای که دارد با ورود محصولات جدیدتر در فروشگاه قیمت محصولات قدیمی را کاهش می دهد . طبق گزارش های دریافتی محصول جدید شرکت اپل که آیفون ۵s و یا ۶ نام خواهد گرفت قرار است تا کریسمس معرفی و وارد بازار جهانی شود . با این حال باید منتظر ماند و دید که قیمت محصولات آینده شرکت اپل به چه صورت خواهد بود .

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره ۱۳۹۲] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت