دومین نسخه آزمایشی از سیستم عامل iOS 7 منتشر شد

دومین نسخه آزمایشی از سیستم عامل iOS 7 منتشر شد

- دراخبار تکنولوژی
11
۰

دومین نسخه آزمایشی از سیستم عامل iOS 7 منتشر شد

اپل به تازگی دومین نسخه بتا از سیستم عامل iOS خود را، منتشر کرده که به نظر می رسد در این بروزرسانی شاهد برطرف شدن باگ های گذشته و پشتیبانی این سیستم عامل از تبلت های آی پد اپل باشیم.

کمپانی اپل در روز شنبه، دومین نسخه آزمایشی، از سیستم عامل iOS 7  خود را منتشر ساخت. این نسخه با هدف برطرف سازی باگ های 7 iOS منتشر شده که به نظر می رسد رسد اپل چندین ویژگی دیگر را به این نسخه افزوده است.

907fb6bc-4123-46a2-95aa-a3fa0846c3701

اما مهم ترین تفاوت این نسخه با ورژن قبلی، به پشتیبانی این نسخه از تبلت های آی پد و آی پد مینی اپل خلاصه می شود. اگر به خاطر داشته باشید، اپل در هنگام ارائه اولین نسخه بتا سیستم عامل 7 iOS  وعده داد که به زودی نسخه سازگار آن را برای تبلت های آی پد و آی پد مینی منتشر نماید.

توسعه دهندگان برای دسترسی به این نسخه نیاز به امضای توافق نامه حفظ حریم خصوصی کمپانی اپل را دارند اگر چه ممکن است تا کنون شیوه های دیگری برای دسترسی به این نسخه از سوی هکرها، در نظر گرفته شده باشد.

عرضه چندین نسخه آزمایشی در هنگام معرفی نسخه جدیدی از سیستم عامل iOS ، از سوی اپل به یک عادت برای این کمپانی تبدیل شده تا قبل از ارائه نسخه نهایی این سیستم عامل، باگ ها و معایب آن را تا حد بسیاری، رفع گرداند البته اگر شما یک توسعه دهنده اپل نیستید، باید تا پاییز منتظر نسخه نهایی این سیستم عامل بمانید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

با آپدیت گلکسی اس 5 از دوربین و سنسور اثر انگشت سریعتر لذت ببرید

برای نسخه بین المللی گلکسی اس 5 هم