بازی های برتر اندروید-قسمت اول

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

- درموبایل
136
۰
بازی های برتر اندروید-قسمت اولبازی های برتر اندروید-قسمت اول

در این پست و البته پست های بعدی قصد داریم بهترین بازی های اندروید را برای شما معرفی کنیم. امیدواریم که مورد پسند واقع شود با ما همراه باشید.

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

1-Vector: این بازی در سبک Running می باشد و شما باید با استفاده از مهارت های پارکور خود از دست Big Brother که به دنبال شماست فرارکنید. هرجند این بازی دو بعدی می باشد ولی دارای گرافیکی خوب و انیمیشن هایی نرم و بسیار زیبا می باشد. طرفداران بازی معروف temple run مطمئنا از این بازی خوششان خواهد آمد.

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

2-Real Boxing: بی شک بهترین بازی بوکس عرضه شده بر روی پلتفرم های موبایل تا به امروز همین بازی می باشد. این بازی با استفاده از موتور Unreal Engine 3 ساخته شده و دارای گرافیکی فوق العاده خصوصا روی دیوایس های مجهز به تگرا 3 می باشد. توصیه می کنیم حتما این بازی را تجربه کنید هر چند حتما تا به الان خیلی از شما ها این کار را کرده اید.

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

3-Epoch: این بازی نیز با استفاده از موتور Unreal Engine 3 ساخته شده و دارای گرافیکی خوب می باشد. در دنیای Epoch نسل انسان ها نابود شده است و ربات ها تنها بازماندگان سیاره می باشند. شما برای بقا باید تا آخرین نفس مبارزه کنید. این بازی به سبک on-rail می باشد.

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

4-Metal Slug 3: یک بازی Neo-Geo کلاسیک که برای اولین بار در سال 2000 منتشر شد. این بازی به سبک run and gun می باشد که تجربه هیجان انگیزی را برای شما به ارمغان خواهد اورد. توصیه می کنیم حتما این بازی را امتحان کنید. بی شک از آن لذت خواهید برد.

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

5-Cut the Rope:Time Travel: فکر نمی کنم در بین اندروید داران کسی پیدا شود که نسخه ای از این بازی را امتحان نکرده باشد. شخصیت بامزه بازی سوار بر ماشین زمان شده و با هر یک از نسل های قبلی خود به بازی می پردازد. در این نسخه شما به دوران مختلفی از جمله قرون وسطی، رنسانس و… سفر می کنید. لازم به ذکر است که این بازی در گوگل پلی امتیاز 5 را کسب کرده است.

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

6-Pitfall: اکتیویژن این بازی Atari 2600 را بازسازی و با گرافیک 3D وارد پلتفرم موبایل کرده است. بازی در سبک running و مشابه temple run می باشد. عوض شدن زاویه دوربین به صورت دیوانه وار! ویژگی اصلی این بازی می باشد.

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

7-Temple Run 2: با موفقیت نسخه اول شرکت سازنده تصمیم گرفت نسخه دوم را عرضه کند که این نسخه نیز همانند نسخه اول با استقبال خوبی از سوی کاربران روبرو شد. در این نسخه گرافیک بازی ارتقاء یافته، محیط های بازی زیاد تر شده و power-upهای زیادی در دسترس می باشد که شما را بیش از پیش جذب خود می کند.

بازی های برتر اندروید-قسمت اول

8- 100Rooms: وارد هر در شوید و مجموعه ای از معماها را حل کنید تا بتوانید به در بعدی برسید این تمام کاری است که باید بکنید. بازی ابتدا آسان شروع شده و رفته رفته معماها سخت تر می شوند و شما را به چالش می کشند. قبلا از بازی خود را خوب تقویت کنید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سریع ترین مموری کارت دنیا

شرکت SanDisk اولین مموری کارت CFast 2 دنیا