انتشار آپدیت Amber برای ویندوزفون های نوکیا در اواسط تابستان

انتشار آپدیت Amber برای ویندوزفون های نوکیا در اواسط تابستان

- دراخبار تکنولوژی
29
۰

انتشار آپدیت Amber برای ویندوزفون های نوکیا در اواسط تابستان

نوکیا لومیا ۹۲۵ با نرم افزار جدید و کامل تری نسبت به محصولات قبلی نوکیا به بازار آمده است و نوکیا در زمان عرضه این پرچم دار جدید خود وعده انتشار آپدیتی با نام Amber را برای کاربران دیگر ویندوز فون های خود(ویندوزفون ۸) نیز داد تا آنها هم بتوانند مانند لومیا ۹۲۵ از حداکثر توان این سیستم عامل بهره ببرند. تا به حال تاریخ دقیقی برای عرضه این آپدیت از طرف نوکیا اعلام نشده است اما دیروز نوکیای اسپانیا در تویتر پیامی به این مضمون نوشت:

 218

” آپدیت Amber برای ویندوزفون های سری لومیا در ماه آگوست منتشر خواهد شد تا بتوانند تجربه کاربری شبیه به لومیا ۹۲۵ داشته باشند. “

 

در این آپدیت Smart Camera lens که نرم افزار جدید دوربین خواهد بود گنجانده شده است. این نرم افزار امکانات جذابی مانند Action shot، Motion Focus و Object removal را در بر خواهد داشت. علاوه بر آن رادیو FM ویندوز فون ۸ هم با کمک این آپدیت فعال خواهد شد. تا به حال علی رغم وجود سخت افزار لازم برای این کار، امکان نرم افزاری وجود نداشت که پس از نصب این آپدیت به وجود خواهد آمد.(به غیر از لومیا ۶۲۰) همچنین Double tap to wake یا “بیدار شدن با دو بار لمس صفحه” نیز به امکانات این سری موبایل ها اضافه خواهد شد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

با آپدیت گلکسی اس 5 از دوربین و سنسور اثر انگشت سریعتر لذت ببرید

برای نسخه بین المللی گلکسی اس 5 هم