اسمارت واچ سامسونگ Gear نام خواهد داشت

اسمارت واچ سامسونگ Gear نام خواهد داشت

- درSamsung, اخبار تکنولوژی
47
۱

علامتی تجاری در سایت Phandroid ثبت شده است که نشان از اسمارت واچ سامسونگ دارد. هنوز اطلاعات رسمی از طرف سامسونگ اعلام نشده ولی قبلا Lee Young Hee قبلا تایید کرده بود که آن ها در حال ساخت اسمارت واچ می باشند. طبق اطلاعاتی که آمده است این اسمارت واچ سامسونگ می تواند با دستگاه های زیادی ارتباط برقرار کند و قابلیت هایی همسان با یک اسمارت فون را داراست. اسم این اسمارت واچ Gear خواهد بود. این در حالی است که شرکت هایی همانند گوگل و سونی نیز در راه هستند و برنامه هایی مشابه دارند. در طرف دیگر اپل قرار دارد که اخیرا نام تجاری اسمارت واچ خود را در ژاپن، مکزیک و تایوان به ثبت رسانده است. البته فعلا می توان گفت برگ برنده در دست سونی می باشد. همچنین گوگل سال قبل پتنتی را در آمریکا تحت عنوان یک دیوایس wristband دارای صفحه نمایش که هم با و هم بدون باز بودن می توان از آن استفاده کرد به ثبت رسانده است که مطمئنا همان اسمارت واچ گوگل خواهد بود.

xl_Samsung-Smartwatch-1-624

امسال به نظر می رسد که نبرد سختی بین اسمارت واچ ها و شرکت های بزرگ دنیا صورت خواهد گرفت، باید منتظر ماند و دید کدام یک برنده این نبرد می شود؟

0

1 نظر

  1. دیگه همینمون مونده که سامسونگ بیاد اسمارت واچ بزنه.من که یا سونی میخرم یا اپل.منتظرم اپل بده ببینم اون چن قیمته و چطوره.

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سریع ترین مموری کارت دنیا

شرکت SanDisk اولین مموری کارت CFast 2 دنیا