مایکروسافت قصد دارد تا حالت سه‌بعدی را به مرورگر خود بیاورد

اخبار ، اینترنت و شبکه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

مایکروسافت با تلاشی خستگی‌ناپذیر سعی می‌کند تا Edge را تبدیل به بهترین مرورگر نماید. این شرکت تعدادی از ویژگی‌های قدیمی این مرورگر را اتخاذ کرده و همچنان در حال اضافه کردن قابلیت‌های جدید است.

از جمله ویژگی‌های جدید که مایکروسافت بر روی آن کار می‌کند، ۳D View است. این قابلیت قبلاً توسط شرکت Mozilla به مرورگر Firefox اضافه شده بود اما پس از مدتی حذف شد. ۳D View به کاربران امکان می‌دهد تا صفحات وب را در حالت سه‌بعدی مشاهده نمایند. در حال حاضر، مایکروسافت در تلاش است تا این ویژگی را به نسخه جدید Edge که بر مبنای Chromium ساخته شده است، اضافه نماید. اگر علاقه‌مند هستید که این ویژگی را امتحان نمایید، باید مراحل زیر را دنبال کنید.

  • ابتدا، اطمینان حاصل کنید که از نسخه Edge Dev یا Canary Preview استفاده می‌کنید سپس از قسمت Developer Tools Experiments ،edge://flags page را فعال نمایید.
  • پس از راه‌اندازی مجدد مرورگر به Ellipsis > More tools > Developer Tools بروید.
  • جهت شخصی‌سازی و کنترل دکوراسیون بر روی نماد سه‌نقطه «…» کلیک کنید و سپس Settings را انتخاب نمایید.
  • Experiments را انتخاب کنید و  سپس گزینه Dom 3D View را علامت بزنید.

پس از اتمام مراحل بالا، می‌توانید در وب‌سایت مورد‌نظر، کلیدهای Ctrl+Shift+I را فشار دهید تا پیشخوان باز شود و سپس گزینه DOM 3D View را فعال کنید. این ویژگی هنوز در دست توسعه است، بنابراین احتمال دارد که مشکلات غیرمنتظره به وجود آیند. مایکروسافت همچنان در تلاش است تا این ویژگی را برای کاربران Edge تکمیل سازد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید