سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ از هدست Gear VR پشتیبانی نمی‌کند

سال ۲۰۱۷ میلادی بود که شرکت سامسونگ هدست واقعیت مجازی Gear VR را معرفی کرد که کنترلر آن توسط شرکت آکیولوس طراحی شده بود. این مقرون به صرفه‌ترین هدست VR در اکوسیستم واقعیت مجازی سامسونگ محسوب می‌شد. بعداً، سامسونگ نسخه به‌روز شده هدست واقعیت مجازی گیر را همراه با بهبودهای متعددی روانه بازار ساخت. پس از اینکه سازندگان در تلفن‌های هوشمند خود به پورت USB Type-C روی آوردند، سامسونگ این امکان را به کاربران خود داد تا با استفاده از یک آداپتور، هدست گیر خود را به تلفن هوشمندشان وصل کنند.

سامسونگ به تازگی اعلام کرده است که فبلت مورد انتظار گلکسی نوت ۱۰ با هیچ‌کدام از نسخه‌های هدست گیر سازگار نخواهد بود. بله، سامسونگ تجربه واقعیت مجازی را از جدیدترین پرچمدار خود حذف کرده است. اگر خواهان استفاده از هدست واقعیت مجازی گیر هستید، باید یکی از تلفن‌های هوشمند فهرست زیر را در اختیار داشته باشید:

گلکسی اس ۱۰، اس ۱۰ پلاس، نوت ۹، اس ۹، اس ۹ پلاس، نوت ۸، اس ۸، اس ۸ پلاس، اس ۷، اس ۷ ادج، نوت ۵، اس ۶ ادج پلاس، اس ۶، اس ۶ ادج، اِی ۸ استار، ای ۸ و ای ۸ پلاس

اگر به دنبال یک تجربه واقعیت مجازیِ موبایلی هستید، می‌توانید نیم‌نگاهی به هدست واقعیت مجازی و مستقل آکیولوس گو (Oculus Go) نیز بندازید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید