Prime Video آمازون برای Android TV دیرتر از انتظار در دسترس می‌شود

آمازون و گوگل ماه قبل اعلام کردند که برنامه رسمی یوتیوب روی دستگاه‌های Fire TV در دسترس می‌شود و پرایم ویدیو آمازون هم روی اندروید تی وی و Chromecast عرضه می‌شود. متاسفانه اگر نتوانسته‌اید آمازون پرایم ویدیو را روی اندروید تی وی خود دریافت کنید، احتمال دارد که به مدت زیادی نتوانید اینکار را انجام دهید.

طبق گزارش ۹to5google به نظر می‌رسد که گوگل قصد ندارد این برنامه را روی فروشگاه گوگل پلی به صورت گسترده عرضه کند. عرضه برنامه پرایم ویدیو به این بستگی دارد که تولید کننده اصلی اندروید تی وی شما آن را برای دستگاهتان در دسترس کرده باشد.

هایسنس (Hisense) یکی از اولین تولیدکننده‌هایی است که برنامه آمازون پرایم ویدیو را توسط یک به‌روزرسانی بر روی بعضی دستگاه‌های اندروید تی وی خود ارائه کرده است. این به‌روزرسانی شامل برنامه پرایم ویدیو و همچنین صفحه آغازی جدید و به‌روزرسانی امنیتی ماه ژوئن می‌شود.

برنامه پرایم ویدیو فقط در صورتی در فروشگاه گوگل پلی در دسترس می‌شود که تولیدکننده قطعات اصلی تصمیم به ارائه آن بگیرد. پس به جز امیدواری برای عرضه آن توسط تولیدکننده اندروید تی وی خود، کار دیگری نمی‌توانید انجام دهید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید