ویژگی‌های جدید در نرم‌افزار SMS Organizer مایکروسافت

نرم‌افزار مدیریت پیام کوتاه مایکروسافت موسوم به SMS Organizer یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اندرویدی است که فعلاً فقط کاربران هندی می‌توانند از آن استفاده کنند. حالا جدیداً در آخرین ورژن این اپلیکیشن، ویژگی‌های تازه‌ای آمده که کارایی آن را بیش از پیش افزایش می‌دهد.

بر اساس اعلام مایکروسافت، کاربران هندی SMS Organizer از این پس بدون نیاز به اینترنت و تنها با روشن کردن GPS می‌توانند وضعیت قطارهای این کشور را مشاهده کنند.

جالب اینکه این نرم‌افزار دو روز قبل از حرکت قطار مدنظر، به شما هشدار می‌دهد تا مشخصات خود را چک کنید. علاوه بر این اطلاعات، با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید شماره قطار، تاریخ حرکت، نام و نام خانوادگی، شماره صندلی و واگن را ببینید. این ویژگی Smart Reminders نامیده می‌شود.

در یک قابلیت دیگر، کاربران قادر خواهند بود پیش از حرکت، غذای مدنظر خود را رزرو کنند. برای انجام این کار فقط کافی است آنها دکمه مربوطه را بزنند تا موارد موجود را مشاهده کرده و غذای دلخواه خود را از قبل سفارش دهند.

در نهایت، امکانی فراهم شده تا از طریق آن بتوان نسبت به وضعیت قطار اعتراض کرد. بر این اساس، کاربران می‌توانند در مورد نظافت، کارایی آپشن‌های موجود در قطار، تمیز نبودن وسایل راحتی، نبود آب آشامیدنی و وضعیت سرویس بهداشتی، نظر خود را اعلام کنند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید