فیسبوک در حال راه‌اندازی کافه‌های موقت در انگلستان جهت آموزش حریم خصوصی به کاربران است

اخبار ، اینترنت و شبکه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

فیسبوک برای کمک به کاربران این کشور، در رابطه با تنظیمات رسانه‌های اجتماعی خود، مجموعه‌ای از کافه‌های موقت را در انگلستان راه‌اندازی کرده است. کاربران در این کافه‌ها، به قهوه رایگان و مکالمه با کارمندان فیسبوک دسترسی خواهند داشت و از این طریق، به آن‌ها اطمینان داده می‌شود که پست‌هایشان در شبکه‌های اجتماعی، فقط توسط افراد مناسب دیده می‌شود، نه توسط صاحب‌کار یا سایر غریبه‌های اینترنتی.

اخیراً یک نظرسنجی نشان داده است که ۲۷٪ از کاربران فیسبوک کشور انگلستان، نمی‌دانند که چگونه تنظیمات حریم شخصی خود را سفارشی نمایند. استیو هچ (Steve Hatch) معاون اجرایی فیسبوک در شمال اروپا اظهار کرد:

این طبیعی است که نگران این موضوع باشید که چه کسی می‌تواند مطالبی را که در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید، مشاهده نماید اما همه نمی‌دانند که چه کاری را می‌توانند در این رابطه انجام دهند. به همین دلیل، ما سفارشی‌سازی تنظیمات حریم خصوصی فیسبوک شما را، سریع و آسان نموده‌ایم. در کافه‌های موقت ما، شما می‌توانید در مورد چگونگی تغییر تنظیمات حریم شخصی خود، از راهنمایی و مشاوره کارمندان ما استفاده نمایید و همه این‌ها، به اندازه آماده شدن یک قهوه به طول خواهد انجامید.

در هفته‌های اخیر، فیسبوک به‌خاطر نگرش‌های مرتبط با حریم خصوصی، زیر میکروسکوپ قرار گرفته است. مهمترین قضیه امنیتی در رابطه با این شرکت، حریم خصوصی صداهای ضبط شده کاربران است. اقدامات کوچکی مانند کافه‌های سرراهی، ممکن است که به بازیابی شهرت این رسانه اجتماعی کمک نمایند و این همان چیزی است که این شرکت بر روی آن حساب باز می‌کند.

کافه‌های فیسبوک بین ۶ تا ۱۴ شهریور (۲۸ اوت تا ۵ سپتامبر) در سراسر انگلستان فعال خواهند بود.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید