فیسبوک برچسب خود را به اپلیکیشن واتس‌اپ اضافه خواهد کرد

اخبار ، اخبار اپلیکیشن‌ها ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

اخیراً اپلیکیشن واتس‌اپ (WhatsApp) اندروید، یک به‌روزرسانی را دریافت کرده است که به کاربران امکان می‌دهد تا برنامه را با استفاده از اثرانگشت، قفل نمایند. به‌زودی پس از این بروزرسانی، واتس‌اپ یک به‌روزرسانی دیگر را نیز دریافت می‌کند که در آن، برچسب  فیسبوک به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد.

این برچسب در پایین تنظیمات این پیام‌رسان قابل مشاهده خواهد بود و نشانه روشنی است از حاکمیت فیسبوک بر واتس‌اپ. این شرکت در ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ (فوریه سال ۲۰۱۴) واتس‌اپ را خریداری و اطمینان حاصل کرد که مردم در مورد این خرید، اطلاع کافی خواهند داشت. اگرچه فیسبوک، واتس‌اپ را به صورت جداگانه نگهداری می‌کند، اما این شرکت از رویای یک بستر یکپارچه، دست برنداشته است. در دی‌ماه (ژانویه)، نیویورک تایمز با ارائه گزارشی مبنی بر دلایل ترک فیسبوک توسط بنیانگذاران واتس‌اپ، شایعات را به اینترنت بازگرداند. مدتی بعد، فیسبوک اعلام کرد که آن‌ها هنوز آماده ادغام این دو برنامه (فیسبوک و واتس‌اپ) نیستند. قصد این رسانه اجتماعی از برچسب جدید، می‌تواند فقط تغییر نام اپلیکیشن واتس‌اپ یا انجام اقدامات اولیه جهت ادغام برنامه‌ها باشد.

با این وجود، هنوز خیلی زود است که درباره مقاصد فیسبوک صحبت نماییم، اما انتظار داریم که این شرکت به‌زودی، قضیه برچسب را روشن نماید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید