بروزرسانی و ظاهری جدید برای اپلیکیشن فیدبک هاب

اخبار ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

بروزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن فیدبک هاب منتشر شده که از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی را در این اپلیکیشن به وجود آورده است.

بروزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن مایکروسافت با نام فیدبک‌ هاب منتشر شده است. ورژن ۱٫۱۹۰۷٫۲۱۰۲٫۰٫ این بروزرسانی، ظاهر جدیدی به صفحه اصلی این اپلیکیشن بخشیده و مضاف بر این، مایکروسافت گزینه‌های عیب یابی (Diagnostics) و اطلاعات دستگاه را به بخش تنظیمات این اپلیکیشن اضافه کرده است.

این بروزرسانی از طریق ویندوز ایسنایدرز (Windows Insiders) در دسترس خواهد بود. تغییرات دیگری نیز در این بروزرسانی اعلام شده‌اند که در ادامه می‌توانید لیست این تغییرات را ببینید:

  • تغییر در ساختار ظاهری فیدبک – ظاهر گرافیکی قسمت فیدبک به طور کامل بازسازی شده است.
  • صفحه اصلی جدید فیدبک – صفحه اصلی فیدبک نیز از لحاظ ظاهری تغییر کرده و از این پس فیدک‌های بیشتری در این صفحه نمایش داده می‌شوند.

  • صفحه فیدبک – در کنار تغییرات ظاهری دیگر، صفحه فیدبک نیز از لحاظ UI تغییر کرده و از این پس شما در این صفحه‌ها می‌توانید مستقیماً به بررسی مشکلات پرداخته یا راه‌حل‌های پیشنهادی را ببینید.

  • اهداف – صفحه اهداف نیز حالا یک تب جداگانه در منوی برگر خواهد داشت. شکل ظاهری این صفحه دستخوش تغییرات شده و افراد از این پس می‌توانند دستاوردهای خود را برای نمایش در نمایه خود جمع‌آوری کنند.

  • ورودی‌های جدیدی در قسمت تنظیمات اضافه شده‌اند – در قسمت تنظیمات فیدبک‌هاب شما از این پس تنظیمات جدیدی را می‌توانید لحاظ کنید.
  • عیب یابی – از این پس شما می‌توانید از طریق لینک دسترسی سریع در صفحه عملیات عیب یابی، نسخه‌ای از عیب‌های یافته شده در فیدبک را برای خود ذخیره کنید.
  • اطلاعات دستگاه – صفحه کاربری حذف شده و قسمت اطلاعات دستگاه به همراه آیتم وضعیت نسخه قبلی نیز به بخش تنظیمات اپلیکیشن فیدبک‌ هاب انتقال یافته‌اند.

شما می‌توانید از طریق فروشگاه مایکروسافت این اپلیکیشن را بروز کنید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید