احتمال رونمایی از خودرو برقی و شاسی‌بلند فورد در ماه نوامبر

اخبار خودرو ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

۱۸ ماه پیش، فورد گزارش داد که می‌خواهد نوعی خودرو برقی شاسی‌بلند تولید کند که شبیه مدل Mustang است. حالا امروز خبر رسیده که این کمپانی تصمیم گرفته از آن رونمایی به عمل آورد.

اگرچه یکی از سایت‌های خبری ادعا دارد که یکی از سخنگویان فورد تاریخ معرفی این خودرو را اعلام کرده ولی این شرکت می‌گوید:

ما بیصبرانه منتظریم تا به زودی اطلاعات بیشتری را در مورد خودرو جدید، جذاب و شبیه Mustang منتشر کنیم

در حال حاضر کسی نمی‌داند که آیا فورد می‌خواهد فقط تصویری را منتشر نماید یا قصد دارد تیزری برای نمایشگاه اتومبیل لس‌آنجلس که در ماه نوامبر برگزار می‌شود، آماده کند.

تنها چیزی که می‌دانیم این است که خودرو آتی فورد به شدت شبیه Mustang خواهد بود و دقیقاً مانند آن ماشین ۳ چراغ در آن حضور خواهد داشت بنابراین مشخص نیست این وسیله از موتور برقی بهره می‌برد یا فقط طراحی آن شبیه Mustang است.

خبری که حالا منتشر شده، با اطلاعاتی که در ماه می به دستمان رسیدند و ادعا می‌کردند که مدل جدیدی از خودروهای فورد در سال جاری میلادی معرفی می‌شود، همخوانی دارد. کاملاً مشخص است که این خودروهای برقی شبیه Mustang در سال ۲۰۲۰ وارد بازار خواهند شد و خبری از عرضه آن در سال ۲۰۱۹ نخواهد بود.

روز دوشنبه نیز گزارشی به دستمان رسید که فورد دو خودرو شاسی‌بلند برقی را در مقر کارخانه خود واقع در میشیگان تولید کرده است که البته احتمال زیاد، ماشین شبیه Mustang هیچ‌کدام از آنها نخواهد بود.

مطمئناً طرفداران این شرکت خودروسازی بیصبرانه منتظر رونمایی از محصولات جدید فورد هستند زیرا خط تولید Mustang تا کنون با استقبال خوبی روبه‌رو شده و نشان داده‌اند که به محبوبیت بالایی دست یافته‌اند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید