آخرین بروزرسانی تجمعی ویندوز ۱۰ مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کرده است

ویندوز 10

بروزرسانی KB4505903 ویندوز ۱۰ برای نسخه‌ی ماه می ۲۰۱۹ که در تاریخ ۲۶ ژوئیه منتشر شده بود، باعث ایجاد یک سری مشکلات صوتی در زمان اتصال دیوایس از طریق بلوتوث شده است. این نسخه از بروزرسانی ویندوز ۱۰ به آرامی انتشار یافته و یک‌سری از مشکلات تاخیر در DPC را برای کاربران برطرف نموده است.

از زمان انتشار بروزرسانی می ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰، مشکلات بسیاری مشاهده و برطرف شده است. از طرفی دیگر، یک سند پشتیبانی منتشر شده از سوی مایکروسافت، نشان می‌دهد که یک سری مشکلات مختلف در عملکرد بلوتوث وجود دارد که پس از انتشار بروزرسانی تجمعی KB4505903 برای ویندوز ۱۰ ایجاد شده است. کاربران دریافته‌اند که پس از اتصال موفق بلوتوث به یک سیستم صوتی خارجی، منبع خروجی صدا همچنان بلندگوهای داخلی لپ‌تاپ خواهد بود. برخی از افراد نیز حتی پس از اتصال نیز متوجه شدند که کیفیت صدا به شدت پایین است.

یکی از کاربران ویندوز ۱۰ در فروم کمپانی مایکروسافت این چنین گفت:

پس از نصب آخرین بروزرسانی با کیفیت ویندوز ۱۰ به شماره‌ی KB4505903 (ژوئیه ۲۰۱۹) آداپتور بلوتوث اینتل به طور کامل از سیستم خارج شده است و امکان فعالسازی و نصب مجدد آن وجود ندارد.

یکی از کاربران متوجه شده است که با حذف پچ ویندوز می‌تواند مشکل بلوتوث کامپیوتر خود را برطرف نماید. از سوی دیگر، کمپانی مایکروسافت به کاربران توصیه می‌کند که ابزار System File Checker را به منظور ترمیم پرونده‌های مشکل‌دار ویندوز اجرا نمایند:

  • از CMD می‌توانید با امتیازات اجرایی استفاده کنید.
  • دستور زیر را تایپ کرده و کلید اینتر را بزنیدsfc /scannow
  • سیستم خود را مجددا راه‌اندازی کنید.

آخرین بروزرسانی Windows Defender شامل اصلاحاتی برای فرمان SFC می‌باشد، بنابراین نصب جدیدترین پچ‌های امنیتی ضروری است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید