مایکروسافت پیش‌نمایش نسخه ۱۹H2 Build18363.327 را برای ویندوز ۱۰ منتشر کرد

اخبار ، ویندوز ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

پس از تأخیری طولانی، سرانجام مایکروسافت بیلد جدیدی را جهت آزمایش کاربران بخش Release Preview Ring منتشر کرد.

مایکروسافت برای حدود ۱۰٪ از اعضای Windows 10 Insider، پیش‌نمایش به‌روزرسانی نسخه ۱۹۰۹ را ارائه می‌دهد. البته کسانی این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد که گزینه Check for Updates را فعال نموده باشند. پس از نصب این به‌روزرسانی، سیستم‌عامل این کاربران به نسخه ۱۹H2 Build 18363.327 تغییر پیدا می‌کند.

با وجود قرار گرفتن این به‌روزرسانی در بخش Release Preview Ring، این نسخه در واقع بیلد نهایی ویندوز ۱۰ ۱۹H2 نیست. مایکروسافت صرفاً در حال آزمایش به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل خود است. ردموندی‌ها در نظر دارند تا به‌روزرسانی سیستم‌عامل خود را به عنوان بخشی از فرآیند به‌روزرسانی‌های تجمعی ماهانه، به کاربران ویندوز ۱۰ ۱۹H1 ارائه دهند.

کاربرانی که دو روز پیش نسخه ۱۹H2 Build 18363.327 را دریافت کرده‌اند، تمامی ویژگی‌های نسخه ۱۹H2 را که کاربران بخش Slow Ring در حال حاضر در اختیار دارند، مشاهده نخواهند کرد زیرا، هنوز تمامی ویژگی‌های این بیلد، در این پیش‌نمایش گنجانده نشده است. به دلیل تفاوت‌های موجود میان به روزرسانی‌های نسخه ۱۹H2 در بخش‌های Slow Ring و Release Preview، کاربران Windows 10 Insider که در بخش Slow Ring عضو هستند، قادر به دریافت به‌روزرسانی‌های بخش Release Preview نیستند. مایکروسافت اظهار می‌کند که کاربرانی که به دنبال جابه‌جایی میان دو بخش یاد شده هستند، باید فعلاً منتظر بمانند.

کاربران Windows 10 Insider که در بخش Release Preview Ring عضو هستند، باید به قسمت Settings > Update & Security > Windows Update مراجعه نمایند و به اندازه کافی خوش‌شانس باشند تا بتوانند این به‌روزرسانی جدید را دریافت نمایند.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید