گوگل خبر از عرضه سرویس Play Pass در آینده‌ای نزدیک می‌دهد

اخبار ، اندروید ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

گوگل آماده است تا درها را برای ورود سرویس پلی پَس باز کند؛ سرویسی اشتراکی که به ارائه بازی‌ها و اپلیکیشن‌های فروشگاه پلی استور گوگل می‌پردازد. اولین نشانه‌های وجود این سرویس، سال گذشته میلادی نمایان شد. گفته می‌شود پلی پس رقیب اصلی اپل آرکید خواهد بود.

گوگل با انتشار توییتی در حساب کاربری خود در توییتر، اعلام کرد که سرویس پلی پس به‌زودی از راه خواهد رسید. در کنار این توییت، یک فایل تصویری گیف نیز منتشر شده است که به بلیط مسابقه اشاره دارد.

حدود یک ماه پیش، اندروید پلیس گزارش داده بود که شرکت گوگل در حال تست سرویس Play Pass است و اشتراک ماهانه آن ۵ دلار قیمت دارد. طبق گزارش‌ها، Stardew Valley و Marvel Pinball از جمله بازی‌هایی هستند که در این اشتراک وجود خواهند داشت.

اپل سرویس اشتراکی گیمینگ خود را در ماه مارس گذشته در کنار TV Plus و News Plus معرفی کرد که Apple Arcade نام داشت. اپل آرکید به عنوان برنامه‌ای برای اپ استور خواهد بود که شامل بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری می‌شود. این شرکت کوپرتینویی اعلام کرده است که سرویس اپل آرکید پائیز سال جاری در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا در دسترس قرار خواهد گرفت و بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری برای آن تدارک دیده شده است. شرکت‌های متعددی در حال همکاری با اپل برای گسترش کاتالوگ این سرویس هستند.

اپل هنوز اعلام نکرده است که قیمت اشتراک‌های این سرویس چقدر است اما انتظار می‌رود در کنفرانس امشب این شرکت، اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر گردد.

از سوی دیگر، سخنگوی گوگل از صحبت در خصوص سرویس پلی پس امتناع کرده است و هنوز جزئیات خاصی از آن در دست نیست.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید