WatchOS 6 روز ۱۹ سپتامبر با قابلیت بررسی سلامت زنان عرضه می‌شود

اخبار ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۳

در Apple event 2019، حالا آیفون یکی از دستگاه‌های مهم و جدید خود را معرفی کرد: WatchOS 6. این مراسم که در تئاتر ستیو جابز در کوپرتینو واقع در کالیفرنیا برگزار می‌شود، اپل آیپدها، اپل آرکید، آیفون‌ها، ساعت‌های هوشنمد نسل ۵ و اپل تی وی را عرضه کرد.

WatchOS 6 در روز ۱۹ سپتامبر برای اپل واچ‌های نسل سه به بعد عرضه خواهد شد که قابلیت ثبت اطلاعات کلیدی در مورد چرخه قاعدگی و باروری‌ زنان را با اپلیکیشنی به نام Cycle Tracking دارد. همچنین اپلیکیشن دیگری با نام Noise قرار است تا از سلامت شنوایی شما حفاظت کند و در صورت حضور شما در مکانی با صدای بلند، به شما هشدار‌های لازم را بدهد. شما می‌توانید این اپلیکیشن‌ها را مستقیماً از اپ استور بر روی اپل واچ خود دریافت کنید. سری ۵ ساعت‌های هوشمند اپل واچ روز ۲۰ سپتامبر عرضه می‌شوند و اپل گفته است که WatchOS 6 هم برای اپل واچ‌های سری ۱ و ۲ در پاییز در دسترس خواهد بود.

با این بروزرسانی جدید اپل سعی دارد تا سه مطالعه انجام شده توسط این شرکت بر روی سلامتی انسان را عملی کند. این مطالعات در زمینه‌های شنوایی، سلامت زنان و فعالیت‌ها و قلب بوده اند که هر کدام به ترتیب با همکاری سازمان سلامت جهانی و دانشگاه میشیگان، بنیاد ملی سلامتی و دانشگاه‌هاروارد و مرکز قلب آمریکا و بیمارستان زنان بیرگام انجام شده اند. اپل همچنین گفته است که افراد می‌توانند در این مطالعات و تحقیقات توسط اپلیکیشن مربوطه شرکت کنند.

اپل همچنین برخی قابلیت‌ها را نیز در دستیار جستجوی دیجیتال اپل یا همان سیری بر روی WatchOS گسترش داده است که از این پس می‌تواند آهنگ‌ها را شناسایی کند و بر اساس جستجوی انجام شده، صفحات مربوطه را در اینترنت بیابد. همچنین برنامه یادآورها شامل Voice Memo برای ضبط صداها و یادآوری‌ها و ماشین حساب است. بنابراین می‌توانید از این پس محاسبات را روی صفحه کوچک Apple Watch مشاهده کنید.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید