تصاویر لورفته از گوشی جدید Google Pixel 4 XL

اخبار ، تکنولوژی ، موبایل و تبلت ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

به تازگی یکی از کاربران Reddit با نام کاربری u/gooGof تصاویری از گوشی جدید کمپانی گوگل یعنی Pixel 4 XL را منتشر کرده است. این گوشی هنوز عرضه نشده است و تصاویر منتشر شده را می‌توان عکس‌های لو رفته از گوشی جدید گوگل بدانیم.

تصاویر لو رفته از گوشی Pixel 4 XL نشان از این دارد که این گوشی از نسخه Pixel 4 گوگل بزرگتر است و در عکس‌های منتشر شده شاهد این مسئله هستیم.

در ویدیو رسمی گوگل برای معرفی این گوشی که شاهد تصاویری کم از Pixel 4 XL بودیم و عکس‌هایی که به تازگی از این گوشی لو رفته است می‌توانیم به وضوح ببینیم که طراحی این گوشی بسیار شبیه به Pixel 4 است. وجود دوربین بزرگ مربعی شکل در پشت این گوشی با ابعاد بسیار بزرگ از ویژگی‌های گوشی Pixel 4 XL است که در عکس‌های منتشر شده شاهد آن هستیم.

تصاویر منتشر شده از Pixel 4 XL هر دو رنگ گوشی جدید گوگل را نشان می‌دهد. براساس این تصاویر این گوشی در دو رنگ مشکی و سفید قرار است عرضه شود و در دسترس کاربران قرار بگیرد.

نسخه سفید گوشی Pixel 4 XL یک فریم مشکی رنگ دور خود دارد که به زیبایی یک افکت دو رنگ جذاب را به این گوشی اضافه کرده است که می‌تواند باعث رشد محبوبیت نسخه سفید این گوشی شود. فریم مشکی رنگ یکی از افکت‌های رنگی است که گوگل در طراحی نسخه سفید گوشی Pixel 4 XL به کار برده است و جدای از این شاهد دکمه پاور نارنجی رنگ نیز در این نسخه هستیم.

اما مسئله در مورد نسخه مشکی گوشی Pixel 4 XL فرق می‌کند و این گوشی تماما سیاه رنگ است و حتی دکمه سفید پاور این گوشی نیز کمی کنتراست مایل به رنگ سیاه دارد.

مسئله قابل ذکر در مورد گوشی Pixel 4 XL بالای صفحه این گوشی است که گوگل پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد گوشی‌های خود را با سنسور حرکتی عرضه کند که این بزرگی نسبی بالای گوشی Pixel 4 XL نشان از این دارد که گوگل به حرف خود عمل کرده است و این گوشی که قرار است به زودی پرچم دار گوگل شود قرار است سنسور حرکتی و دوربین جلو بسیار با کیفیتی در خود داشته باشد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید