روابط بیل گیتس و جفری اپستین فقط در حد ملاقات بوده است

اخبار ، کسب و کار ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

بر اساس گزارش‌ها، دو جلسه میان این دو شخص در رابطه با مباحث انسان دوستانه برگزار شده است. بیل گیتس دیروز طی مصاحبه‌ای اظهار داشت که وی هیچ رابطه تجاری یا دوستانه‌ای با جفری اپستین (Jeffrey Epstein)؛ سرمایه‌دار و مجرم جنسی، نداشته است.

طی مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال گیتس اعتراف کرد که با اپستین ملاقات داشته، اما وی همچنین اظهار کرد که فراتر از این دیدارها، با وی تعاملی نداشته است. بنیانگذار مایکروسافت گفت که وی هرگز در هیچ مهمانی یا مسائل این چنینی حضور نداشته و تمام جلساتی که آن‌ها با هم برگزار کرده، جلساتی مردانه بوده‌اند و در ادامه گفت:

من با او ملاقات کردم، اما هیچ رابطه تجاری و یا دوستانه‌ای با وی نداشته‌ام. من به نیومکزیکو، فلوریدا یا پالم بیچ نرفته‌ام. افرادی در اطراف او بودند که می‌گفتند: اگر می‌خواهید که برای سلامتی جهانی پول جمع کرده و فعالیت‌های انسان دوستانه بیشتری انجام دهید، او ثروتمندان زیادی را می‌شناسد.

طبق اطلاعات رسانه‌ها، گیتس ملاقات‌های خود با اپستین را از سال ۲۰۱۳ شروع کرد؛ آن زمان وی هنوز مدیرعامل مایکروسافت بود. این جلسات سال‌ها پس از محکومیت اپستین به دلیل به‌کارگیری بازیگران زیر سن قانونی در سال ۲۰۰۸ آغاز شدند. هفته گذشته، نیویورکر گزارش داد که اپستین ۲ میلیون دلار کمک مالی را به MIT Media Lab اختصاص داده است.

پس از این ملاقات‌ها، صبحت‌هایی پیرامون این موضوع شدت گرفت که چرا گیتس به ارتباط با اپستین در رابطه با امور بشردوستانه، آن هم با توجه به تاریخچه این سرمایه‌دار، نیاز دارد. ماه گذشته، اپستین به دلیل اتهام به قاچاق جنسی کودکان، در زندان منهتن خودکشی کرد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید