فیسبوک قصد دارد کلیپ‌های TikTok clone را به استوری اینستاگرام اضافه کند

TikTik clone

اگر فیسبوک نتواند شما را بخرد، به احتمال شما را Clone خواهد کرد. بر اساس گفته‌ی Jane Machun Wong، متوجه شده است که فیسبوک در حال آزمایش افزودن قابلیت TikTok clone به بخش استوری‌های اینستاگرام می‌باشد.

با استفاده از کلیپ‌های TikTok clone، کاربران می‌توانند بخش‌هایی از یک فیلم را در قالب کلیپ اینستاگرامی ضبط نمایند یا اینکه یک موسیقی بر روی کلیپ‌ها پخش کنند و سرعت و تایمر هر یک از کلیپ‌های ویدئویی را تنظیم نمایند.

نسخه‌ی آزمایشی هنوز کامل نشده است، نمی‌توانید بر روی ویدئوهای خود از افکت و فیلترهای مختلف استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که TikTok clone هنوز به عنوان یک اپلیکیشن نوپای چینی می‌باشد، بر خلاف اینستاگرام و مانند اسنپ‌چت و فیس‌بوک نمی‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید اما روزی خواهد رسید که به رقابت با همین اپلیکیشن‌ها بپردازد.

البته باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که استوری اینستاگرام سبب شد تا اسنپ چت بتواند به جایگاه کنونی خود دست یابد. اما اکنون مشخص نیست که افزودن کلیپ به استوری اینستاگرام، به واسطه‌ی TikTok clone، می‌تواند سبب گردد تا تاثیری مشابه اسنپ‌چت بر روی این اپلیکیشن داشته باشد یا خیر.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید