آغاز فروش دستگاه‌های بازطراحی شده توسط گوگل

گوگل اخیراً و از طریق فروشگاه آنلاین، شروع به فروش برخی محصولات بازطراحی شده خود کرده و خبر خوب اینکه مشتریان می‌توانند بعضی کالاها را از قیمت واقعی خود ارزان‌تر خریداری کنند. دستگاه‌هایی که در این فروشگاه آنلاین به فروش می‌رسند تنها شامل دو دستگاه یعنی مودم Google WiFi 3-Packs و لپ‌تاپ Pixelbook هستند. هرچند در این بین استثنائاتی هم وجود دارد برای مثال لپ‌تاپ پیکسل‌بوک با پردازنده Core i5 و حافظه داخلی ۱۲۵ گیگابایتی حالا با قیمت ۷۴۹ دلار به فروش می‌رسد حال آن‌که قبلاً بعضی از افراد توانسته بودند آن را با هزینه ۶۰۰ دلار بخرند. در سمت دیگر، مودم نامبرده حالا ۱۷۹ دلار قیمت خورده در حالی که پیش از این ۲۶۰ دلار به فروش می‌رسید. متأسفانه نکته منفی این حراجی، نبود گوشی‌ها در لیست مربوطه است.

باید این موضوع را یادآور شویم که این محصولات باز طراحی شده فقط در ایالات متحده فروخته خواهند شد بنابراین علی‌رغم اینکه عبارت “دستگاه‌های بازطراحی شده” را در لینک می‌بینید ولی کلیک کردن روی آن شما را به صفحه اصلی هدایت خواهد کرد.

در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم که آیا گوگل تصمیم دارد سایت ایجاد شده را گسترش دهد یا به آن دستگاه‌های بیشتری بیفزاید. به هر حال، بد نبود اگر کمپانی مالک اندروید برخی از گوشی‌های پیکسل خود را هم به این فروشگاه اضافه می‌کرد بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید